До чого сняться банкноти?

Бачити уві сні паперові гроші — це означає привертати до себе увагу.

Якщо ви отримуєте банкноти, то незабаром до вас буде привернуто увагу оточуючих.

Якщо ви віддаєте банкноти, то ваша увага в житті буде зосереджена на людині, якій ви віддаєте. Цей знак несе в собі позитивну енергетику і тому увага буде тільки на хороших сторонах життя.

За сонником Фрейда: Банкноти – це символ того, що все в житті має свою ціну. Якщо ви бачите уві сні банкноти, то в житті вас все частіше відвідує думка про те, що ваш сексуальний партнер вас не цінує і дозволяє собі те, що ви терпите з труднощами.

За сонником Цвєткова: якщо сняться банкноти, то в житті чекайте сприятливих звісток, які допоможуть поліпшити ваш матеріальний добробут.

За сонником Хассе: якщо уві сні ви рахуєте банкноти, то в житті вас чекає їх трата. Причому чим більші банкноти ви тримаєте в руці, тим більші витрати вас чекають.

За Езотеричним Сонником: Банкноти – це енергія, яка ніколи не стоїть на місці. Вона перетікає з одного в інше. Зверніть уві сні увагу, до вас або від вас йдуть банкноти — так само станеться і в житті. Якщо до вас, то вас чекайте приголомшливо приємні емоції від збільшення Вашого добробуту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *