До чого сниться банк?

Якщо ви бачите уві сні банк, то це завжди позначає якісь справи з фінансами. Важливо визначити, що він передбачає – втрати, прибуток або процвітання. Вся справа в русі грошей у вашому сні.

Якщо гроші віддаєте касиру або виписуєте чек, то це обіцяє відходом грошей від вас. Якщо гроші отримуєте ви, то і в реальному житті гроші прийдуть до вас. Цей символ не статичний. Ви можете впливати на нього, а значить і на своє майбутнє.

Навіть якщо ви віддаєте гроші – віддайте більше, ніж вас просить касир і попросіть здачу золотими або великими купюрами, що принесе у ваше життя процвітання і великий дохід. Чим більшими великими сумами в банку ви будете оперувати уві сні, тим і наяву вас чекає більший успіх і процвітання.

Якщо вам приснився сон, де ви побачили нічого не роблячих банківських касирів, то побоюйтеся втрат у своєму бізнесі.

Якщо ви здаєте злитки золота в банк, то, скоріше за все, ви надто легковажні. А якщо їх у банку отримуєте, то очікуйте прибутку.

Бачити в своєму сні багато банкнот і монет-означає що вам обіцяє успіх і стабільність в суспільстві.

За сонником Фрейда: Банк – це символ надійності і можливості завжди отримати гроші в борг. Якщо вам снитися банк, то ви відчуваєте свою значимість перед партнером як в сексі, так і в житті.

За сонником Цвєткова: якщо ви бачите банк уві сні, то незабаром вас чекають фінансові труднощі.

За сонником Хассе: Йти в банк, працювати в банку, або просто знаходитися у банку, — це символ сну який говорить про те, що у вас попереду блискуче майбутнє, в якому все благополучно у фінансовому плані.

За Езотеричним Сонником: Банк завжди працює так, щоб з усіх вкладених грошей отримати прибуток для себе. Якщо Вам приснився банк, то незабаром вас чекають фінансові виплати за старими рахунками про які ви вже забули.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *