До чого сняться Інструменти: тлумачення в різних сонниках

Інструменти бувають різні, і використовуються вони в різних цілях. Як вважає сонник, інструменти через свою різноманітність не можуть мати єдине значення? У цій статті ми детально розберемо дане сновидіння і звернемося до відомих світових сонників.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Побачити уві сні інструменти, призначені для слюсарних робіт, віщують успіх в роботі або іншій справі. Завзятість і посидючість допоможуть довести задумане до ідеалу. Якщо інструмент був зламаний або зіпсований, то це негативний знак, який віщує невдачу в справі. Можливо, що на сновидіння впливають конкуренти, про які він не знає;
  • Бачити уві сні медичні інструменти віщує серйозну хворобу. Можливо, що сновидець вже знає про це довгий час, але через страх перед медичним втручанням довго тягне час. Таке ставлення може призвести до погіршення становища або незворотних наслідків. Якщо медичний інструмент був зламаний, то таке сновидіння віщує хворобу близької людини або друга. У цій ситуації спляча людина буде єдиним, хто зможе йому допомогти. Ця допомога буде включати в себе не медичне втручання, а турботу про його рідних.

Сонник Міллера

На думку психолога Г. Міллера, приснилися інструменти віщують життєві неприємності, які доведеться виправляти сновидцу. Дерев’яні інструменти уві сні обіцяють затяжну і нудну роботу. Металеві та нові інструменти віщують придбання дорогої покупки. Медичні інструменти, за даними цього сонника, символізують прояв хронічних хвороб, якими необхідно зайнятися.

Сонник Ванги

Як вважала Ванга, якщо наснилися інструменти, то це означає, що роками вибудувана робоча система сновидіння дала збої. Матеріальне становище погіршиться. Це сталося з вини молодих фахівців або інших колег. Рекомендується більше часу приділяти роботі, щоб налагодити витік грошового потоку.

Сонник Фрейда
Згідно соннику доктора Фрейда, бачити уві сні інструменти обіцяє до довгих клопотів з протилежним полом. Для чоловіків такий сон віщує сварки з коханою жінкою. Можливо, що на його шляху з’явиться конкурент з великими можливостями і за свою жінку доведеться поборотися.

Висновок

У сучасному житті ми часто займаємося інтелектуальною працею, чим працюємо з інструментами. Тому сни, в яких беруть участь інструменти, несуть в собі певні підказки. Проаналізувавши деталі і дії уві сні можна підібрати індивідуальне тлумачення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *