До чого сняться Музичні інструменти: тлумачення в різних сонниках

Будь-яке сновидіння слід розглядати виходячи з його деталей. В цілому, як стверджує сонник, музичні інструменти це символ інших людей. Сон може означати зустріч або любовні зв’язки. З іншого боку він може обіцяти проблеми у відносинах, втрачені можливості.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо граєте на інструменті мелодію, яка Вам подобається, вас чекає незабаром зустріч зі старими друзями;
  • Якщо намагаєтеся грати, але звук виходить жахливим, в реальному житті ви хочете здаватися набагато краще, ніж ви є насправді. Але довгий час прикидатися у вас не вийде;
  • Якщо сон сниться жінці, яка наяву грати не вміє, їй належить бути головною в будинку. Якщо гра ніяк не виходила, то і наяву не буде нічого хорошого;
  • Якщо купували інструменти в магазині? Скоро навчитеся чогось нового, проте ваші навички не принесуть вам бажаного доходу;
  • Бачили зламаними їх, ваше приємне проведення часу перервуть нав’язливі друзі;
  • Уві сні розглядаєте інструменти, сон віщує приємні посиденьки в компанії хороших знайомих. Ви отримаєте багато позитивних вражень і емоцій;
  • Піаніно у сні говорить про удачу в особистих відносинах, гармошка сниться до веселощів і забав, балалайка до чудового настрою, скрипка до посвяти у таємницю, труба до незвичайного хобі, арфа нагадує про необхідність духовного розвитку, барабан вказує на ваші примітивні інстинкти, а сопілка говорить про благі наміри.

Сонник Міллера

Міллер попереджає, що бачити себе в сні в якості відомого музиканта означає, що більшу частину свого життя ви присвячуєте забав. Це може закінчитися негативно. Не забувайте про свої обов’язки, щоб не зіпсувати відносини з родичами.

Сонник Ванги

Ванга пояснювала гру по нотах, як успіх і благополуччя. Вас чекає щасливе майбутнє. Ймовірно, найближчим часом ви придбаєте нерухомість. Зрозуміло, доведеться потрудитися, щоб у вас було все, чого хочете, просто так вам нічого не звалиться з неба.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда музичні інструменти уві сні означають, що ви отримаєте довгоочікуване задоволення. Жінкам сон говорить про те, що вони цілком здатні самостійно домогтися всього, чого вони хочуть від життя.

Висновок

Кожен інструмент уві сні має власне значення, проте в цілому всі вони говорять про відносини з іншими людьми і з самим собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *