До чого сниться Інтрига: тлумачення в різних сонниках

Як тлумачить сонник, інтрига уві сні є несприятливим знаком, які віщує невдачу в багатьох життєвих аспектах. У даній статті ми розберемо тлумачення сну в залежності від деталей і звернемося до відомих світових сонників.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Стати жертвою інтриги уві сні віщує бути обдуреним або випробувати сильний душевний біль. Розчарування принесе дуже близька людина. Не варто засмучуватися, не розібравшись в деталях. Так як цілком ймовірно, що це була вимушена міра або невирішена раніше образа. Якщо образа була здійснена на тлі злості або заздрості, то варто перервати всі контакти;
  • Самому плести інтригу уві сні віщує нечесну перемогу в досягненні своєї мети. Досягнутий результат не принесе бажаного щастя, так як звуки совісті зіпсують свято душі. Рекомендується звернути увагу на почуття інших людей;
  • Бачити інтригу з боку і не брати в ній участь говорить про те, що необхідно переглянути своє коло спілкування. Можливо, що деякі з друзів негативно впливають на сновидіння і гальмують його розвиток;
  • Побачили інтригу в робочій обстановці? Готуйтеся втратити місце роботи або опинитися в центрі неприємних подій, які спричинять погану славу.

Сонник Міллера

На думку сонника Г. Міллера брати участь уві сні в плетінні інтриг віщує розрив відносин з близьким другом. Так само таке сновидіння вказує на можливість сновидця бути обдуреним. Рекомендується більше часу приділяти відносинам з близькими людьми і менше довіряти новоспеченим друзям. Якщо уві сні ви стали жертвою інтриги, то в житті трапиться неприємність. Ви втратите визнання друзів і домочадців.

Сонник Ванги

Провидиця з Болгарії припускала, що побачена уві сні інтрига віщує нечесну перемогу над конкурентами. Так само таке сновидіння обіцяє набуття нового фінансового доходу і матеріального прибутку. Для політиків такий сон означає нечесну перемогу на виборах. Ця подія не принесе ні успіху, ні щастя політику. Необхідно переглянути свої життєві принципи і ставлення до оточуючих.

Сонник Фрейда

Доктор Фрейд вважав, що інтрига уві сні уособлює бажання сновидіння втілити свої таємні еротичні фантазії в життя. Для чоловіків таке сновидіння віщує зв’язок з людиною, з якою це неможливо, згідно з принципами суспільства. Це може бути подруга дружини або її мама. Для жінки стати жертвою любовної інтриги віщує депресію і хвороби душі. Дуже складно буде вивести себе зі складного стану, але на допомогу прийде чоловік, який подарує їй щастя.

Висновок

Інтрига, досконала уві сні або наяву, приносить одні неприємності і душевні терзання. Щоб не виявитися жертвою обману варто бути вище всіх дрібних підступів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *