До чого сняться Кеди: тлумачення в різних сонниках

Таке взуття є майже у кожної людини. Вона дуже зручне і легке взуття, в ній можна відправитися гуляти по вулиці і займатися спортом. З’явилися вони другій половині 19 століття в Англії, поширення в Україні отримали значно пізніше. Згідно сонником, кеди не мають однозначного тлумачення, багато що залежить від того, як виглядало взуття і кому воно належало.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо кеди були красивими і практично ідеальними, виходить, у реальному житті зовсім скоро підете в захоплюючу подорож зі своєю другою половиною. Якщо сон приснився представниці прекрасної статі. Яка знаходиться в пошуку, то вона зустріне дивну людину, з якою піде по життю. Знайомство спочатку буде не зовсім приємним, можливо між вами відбудеться суперечка, але в подальшому зможете знайти спільну мову;
  • Якщо ж взуття була брудна і неохайна, то значить, у людини в житті відбуваються не дуже хороші події, на хід яких він не може надати жодного впливу. Не впадайте в депресивний стан і не опускайте руки, а шукайте вихід із ситуації, звертайтеся до рідного оточення за підтримкою і порадою, ці люди точно не відмовлять. Діліться своїми переживаннями, не збирайте негатив всередині себе, інакше зовсім скоро відбудеться «вибух».

Сонник Міллера

Уві сні купили кеди, але вони виявилися маленькими і почали тиснути? У реальному житті виникли проблеми на роботі. У вас не дуже хороший характер, ви не можете промовчати зайвий раз. Колеги намагаються уникати спілкування з вами, адже інакше знову виникне спір. Керівництво не дає відповідальних доручень, так як вже не один раз ви кидали справу на половині шляху.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, побачена у сні взуття є передвісником змін, які почали відбуватися в житті людини. Вони не дуже хороші, він не може надати на них впливу абсолютно ніякого. Людина в такій ситуації веде себе не коректно по відношенню до близького оточення, починає грубити і доводити свою правду. Про свої висловлювання не замислюється, вибачатися не поспішає.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні вам подарували кеди, але вони вам не сподобалися, значить в реальному житті вас не влаштовують стосунки з людиною, яка любить і піклується, дарує щедрі подарунки, готовий зробити все що завгодно. Чому ж ви не цінуєте цього і намагаєтеся знайти когось на стороні? Міняйте свою поведінку, стаєте більш відповідальною людиною, не показуйте свого характеру.

Висновок

Неоднозначне сновидіння, адже воно несе в собі як позитивний, так і негативний вплив на життя людини. Після того, як відкриєте очі, спробуйте згадати, за яких обставин у вас виявилися кеди і як вони виглядали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *