До чого сниться Квас: тлумачення в різних сонниках

Квас є традиційним слов’янським кислим напоєм. Для приготування використовують борошно і солод або сухий житній хліб. Можна додати мед, вощину або інші інгредієнти. З нього виходить смачна юшка, яку можна вживати в жарку пору. Як тлумачить сонник, квас побачений уві сні, попереджає вас про що. А про що саме, підкажуть деталі сновидіння.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Побачений квас говорить про те, що людина в реальному житті почне відчувати матеріальні труднощі. Гроші у нього йдуть даремно, він навіть не встигає купувати потрібні речі. З чим це може бути пов’язано? Перш за все, не потрібно позичати грошей в борг близькому оточенню, тому що саме на них налагоджують змови на спад. Якщо зараз не припинити цього робити, то зовсім скоро можна залишитися в злиднях, без засобів до існування. Не забувайте про це;
  • Також сновидіння намагається попередити людину про наступаючі проблеми, впоратися з яким одному не під силу. Не бійтеся звертатися за допомогою до рідних людей, тому що вони без затримки нададуть вам. Намагайтеся тримати на відстані оточуючих, не будьте через чур довірливі, не розповідайте про свої плани, тому що вони не здійсняться. Не потрібно здійснювати необдуманих вчинків, вони можуть спричинити за собою неприємності. Будьте обережні, тоді все буде складатися вдало.

Сонник Міллера

Якщо уві сні людина самостійно готує квас і пробує його, значить, в реальному житті він стоїть перед вибором. Йому було зроблено пропозицію по роботі, але потрібно відправитися для цього в інше місто. Не поспішайте відмовлятися, адже тим самим зможете поправити своє матеріальне становище, життя почне налагоджуватися. Це може не сподобатися вашій другій половині, але постарайтеся переконати її.

Сонник Ванги

Уві сні знайома людина пригощає квасом? Згідно соннику Ванги, наяву треба бути обережним, не йти на поводу у оточуючих. На вас намагаються чинити негативний вплив, тим самим втягують в не дуже хороші історії. Припиніть так себе вести, інакше рано чи пізно за свої вчинки доведеться розплачуватися. Ймовірно можуть відвернутися люди з близького оточення.

Сонник Фрейда

Якщо людина уві сні купує квас і не відходячи починає пити його, але смак не подобається, значить в реальному житті починаються проблеми з другою половиною. Поруч з вами знаходяться представники протилежної статі, тим самим це викликає ревнощі. Спробуйте пояснити своєму партнеру, що спілкування це необхідно по роботі, адже така професія приносить хороші гроші.

Висновок

Якщо побачили сновидіння, в якому був квас, то спробуйте після того, як відкриєте очі згадати, яким він був на смак і які емоції відчували після пробудження. Не поспішайте з висновками, але і сильно не спокушайтеся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *