До чого сниться квартира: тлумачення за різними сонниками

Наш будинок, наша квартира — це рідний куточок у величезному світі. До чого сниться нова квартира? Коли наше життя наповнюється буденністю, повсякденними клопотами, ми перестаємо цінувати рідне житло, забуваємо про тих, хто позбавлений свого будинку. Саме тому багато хто з нас не надають значення сновидінь, пов’язаних з таким звичним і знайомим місцем, як квартира. І вже точно ніхто не очікує від таких снів доленосних, пов’язаних з великими змінами в нашому звичайному укладі життя, тлумачень. Але це, однак, не зовсім вірно. Так давайте ж заглянемо в сонник: квартира нова або стара – до чого це?

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

До чого сниться квартира – це, в першу чергу, відображення внутрішнього світу її господаря. Тому якщо вам приснилася квартира, сонник каже, що кожна деталь може грати важливу роль. Наприклад, Нова квартира може наснитися до того, що всі ваші починання і прагнення, будь то фінансова область або ж сфера сімейних відносин, неодмінно увінчаються успіхом. Ви отримаєте шанс змінити своє життя на краще. А тепер давайте подивимося, як ще може тлумачитися подібне сновидіння.

Кому належала побачена квартира: вам або чужим людям

Сон, нова квартира в якому належала вам, і вона була світла, гарна і простора – означає, що вас чекає швидкий успіх і благополуччя. Якщо ж ваше житло було похмурим, непривітним і запущеним – це означає, що задумане вами, на жаль, не здійсниться, як би ви цього не хотіли. Якщо сниться, що ви робите ремонт у своїй квартирі, переставляєте меблі або ж купуєте нову – ви готові до змін. Це також може бути якимось чином пов’язано з переоформленням документів в реальності.

Незнайому квартиру побачити у сні – до значних змін у житті, а до добра чи ні, залежить від того, що буде перебувати в цій квартирі: нова, гарні меблі або ж старі шпалери, зламані предмети інтер’єру і т. д.

До чого сниться стара квартира. Побачити в сні себе в колишній квартирі — означає вашу тугу за минулим радісним дням, коли вам було світло і затишно в колишньому житло, а, отже, і у ваших минулих відносинах з людиною, з яким ви вже розлучилися.

Продовжуємо вивчати сонник, квартира чужа може мати різні тлумачення:

 1. Квартира друзів уві сні — до радості і веселощів в приємній компанії. Також це може означати, що ваші друзі покличуть вас в гості або ж на новосілля.
 2. Якщо уві сні ви знімаєте якусь квартиру-це може символізувати, що ви скоро вступите в законний шлюб.
 3. Якщо ж ви здаєте власну квартиру – це знак того, що в реальному житті ви дуже втомилися від вантажу життєвих проблем і хочете позбутися від них як можна швидше.

Побачена житлоплоща була великою чи маленькою?

Якщо уві сні ви знаходитесь у величезній квартирі, з високими стелями, безліччю великих, просторих кімнат, заставлених дорогими меблями і антикварними речами – життя може підкинути вам шанс для відкриття нових горизонтів, як у фінансових підприємствах, так і в сімейних, особистих відносинах. Ви можете несподівано розбагатіти або ж зустріти досить заможного партнера. Ось до чого сниться велика квартира.

Якщо ж ви опинилися в маленькій і темної квартирці, більше нагадує стару комірчину – це означає, що у вашому житті настають не дуже радісні зміни, можливо, пов’язані із звільненням з роботи, розривом відносин з дорогим вам людиною, або ж з фінансовими втратами.

Чи були в цьому приміщенні меблі?

Порожня квартира уві сні може означати, що ви дуже самотні в реальному житті, вам нічим себе зайняти, і ваше існування бачиться вам в досить непривабливому світлі. До чого сниться порожня квартира-порожнеча в оселі є символом порожнечі і у вашій душі. Це може бути пов’язано з втратою близьких, або ж з якимось важким захворюванням.

Квартира з гарним оздобленням, розкішно обставлена, зі свіжим сучасним ремонтом сниться до несподіваних змін у вашій долі, радісним та яскравим, вам неодмінно посміхнеться удача. Неодруженим і незаміжнім такий сон віщує швидкий благополучний шлюб і щасливе сімейне життя.

Якщо в приміщенні сталася біда

Вам приснилася згоріла квартира? Це означає, що ви перебуваєте на межі розлучення з коханою людиною, або ж вас можуть очікувати значні матеріальні збитки, пов’язані з вашою діяльністю. У будь-якому випадку, вам слід бути обачніше у виборі партнера. Також до чого сниться згоріла квартира може віщувати смерть близьких родичів.

Побачити уві сні затоплене житло — до небезпеки, яка може вам загрожувати через вашу емоційну нестриманість і імпульсивність. Вам необхідно переглянути свою поведінку, манери спілкування з іншими людьми. Інакше, в реальності ви можете втратити все своє рухоме і нерухоме майно. Якщо ж потоп в квартирі присниться молодій жінці – це до швидкої благополучної вагітності.

Якщо вам привиділося уві сні, що вашу квартиру пограбували – це може мати як позитивну, так і негативну трактування. З одного боку, таке сновидіння може означати вашу невпевненість у собі, страх перед іншими людьми, замкнутість і небажання ділитися своїми почуттями і емоціями. Також такий сон символізує, що у вас відсутня сила волі, а слабкість вашого характеру є причиною всіх ваших невдач і втрат, як у професійній сфері, так і в особистих відносинах.

Інші цікаві тлумачення цього сну

Чужі люди у вашій квартирі означають, що ваш емоційний і душевний стан дуже нестабільно, ви не можете нормально контактувати з навколишнім світом, постійно перебуваєте в пригніченому настрої і поганому настрої. Вам варто задуматися про те, щоб завести собі друзів. Ще такий сон може попереджати вас про якесь раптове захворювання, тому вам необхідно перевіритися у лікаря.

Переїжджати уві сні з квартири в свій власний будинок – до сприятливих змін ваших життєвих обставин. В перспективі ви можете отримати підвищення заробітної плати, просування по службі або матеріальну винагороду, що значно поліпшить ваш фінансовий стан. Якщо ж в сновидінні ви побачили будівництво вашого нового будинку – це до радісного поповнення у вашому сімействі. Однак, якщо ви будуєте будинок своїми руками – це означає фінансові труднощі і великі грошові збитки.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Як ви бачите, тлумачення образу нової або старої квартири уві сні досить суперечливо. Але в основному всі тлумачення залежать від стану побаченого житла: чиста і затишна квартира — хороший знак, а брудна або згоріла — погана ознака. А тепер давайте заглянемо в найактуальніші на сьогоднішній день сонники сучасності і дізнаємося, до чого сниться квартира на думку їх знаменитих укладачів.

Сонник Міллера – чекає термінова поїздка

Психолог Міллер дає такі пояснення з приводу сновидінь, в яких ви побачили квартиру:

 • Якщо вам приснилася нова квартира-до спішної поїздки, термінових звісток;
 • Приснилася ваша стара житлоплощу – до хороших новин і благоденства;
 • Бачити стару, занедбану квартиру уві сні – до гіркої втрати;
 • Виїхати з дому – постраждати від брехливих і заздрісних наклепників;
 • Втрата свого житла – до втрати віри в чесність і доброту людей.

Сонник Ванги — ваша сім’я буде щаслива

Болгарська віщунка Ванга тлумачила сни про квартиру і житло наступним чином:

 • Нова квартира уві сні, світла і простора-уособлення сімейного щастя і фінансового благополуччя;
 • Старе, старе житло сниться до розладу в сім’ї, розлучення подружжя і самотності в злиднях;
 • Затоплена квартира – до поповнення в сімействі;
 • Пограбоване житло – до фінансових втрат;
 • Отримати нерухомість у спадок – до сварок і чвар з родичами.

Сонник Фрейда — пора вийти із зони комфорту

Психіатр Зигмунд Фрейд вважав, що будь-яке житло, обмежений чотирма стінами, будь то будинок, квартира або ж якесь інше приміщення, є символом обмеженості вашого життєвого простору. В реальності ви постійно прагнете до освоєння нових, незвіданих досі територій, де ви могли б використовувати весь свій потенціал на повну потужність.

Також як каже цей сонник, квартира нова до чого сниться, на думку Фрейда, це може свідчити про те, що ви перебуваєте в пошуках нового сексуального партнера, так як ви давно вже втомилися від колишніх, осоружних відносин.

Сучасний сонник — перегляньте свої кордони

Це сновидіння обумовлено вашими прагненнями до змін, любов’ю до подорожей, але насправді поки що ніяк не можете вирватися з рідних стін. Якщо ж ви побачили уві сні квартиру без вікон і дверей, це означає, що ви – дуже замкнута людина і нікого не впускаєте у свій маленький світ. Навпаки, квартира без стіни говорить про те, що ви-занадто відкрита особистість, що виставляє напоказ своє особисте життя, тому вам слід бути дещо обережніше в своїй поведінці, так як ви можете спровокувати заздрісників нашкодити вашому благополуччю, як сімейному, так і фінансовому.

 • Прихід у ваш будинок гостей в сновидінні віщує швидку появу у вашому будинку друзів або родичів і в дійсності;
 • Квартира після пожежі уві сні сигналізує про те, що в реальності ви вже давно хочете змінити навколишнє оточення;
 • А затоплене житло говорить про ваш емоційний вчинок, про який ви незабаром можете пошкодувати.
 • Іноді сниться, що вам дісталася квартира у спадок. Вона може бути захаращеною, незатишною, староюі курній, розташованої на першому чи останньому поверсі будинку, без будь-яких зручностей. У цьому випадку можна передрікати дрібні неприємні негаразди з родичами в майбутньому, але позитивним моментом тут можна вважати те, що вони швидко вирішаться.

Англійський сонник — ви будете розвиватися

Нове житло сниться до великих змін в особистості людини. Якщо квартира була просторою і світлою і красивою, ви будете почувати себе краще, відкриєтеся назустріч новому. Якщо темна і маленька – ви будете нещасливі. Багато обставлена квартира-успіх у справах.

Ісламський сонник — можливий переїзд наяву

Ви прагнете завершити старий етап вашого життя і перейти на якісно новий щабель. Можливо, найближчим часом ви дійсно поміняєте місце проживання. Велика і світла квартира — у вас все вийде легко і швидко.

Сонник XXI століття – ви Вибачте образу

Пускати кішку в нову квартиру — пробачити комусь всі образи. Перевозити речі-упускати крізь пальці вигоду. Опинитися в новій квартирі — серед оточуючих вас людей є хтось, хто поклав на вас очей.

Східний сонник — можливий сімейний конфлікт

Попередження про те, що ваше життя найближчим часом може кардинально змінитися. Вас стануть цікавити інші цілі, і старі відносини втратять свою цінність. Можлива зміна сімейного стану і затяжний конфлікт з родичами.

Новий сонник 1918 р-Ви загрузнете в бюрократії

Бачити уві сні переїзд – до великих життєвих змін, які будуть пов’язані з безліччю клопоту і бюрократичних процедур. Якщо вам приснився переїзд в поспіху, то, швидше за все, наяву відбудеться несподівана подія, яка зажадає від вас миттєвого прийняття рішення.

Східний сонник — близькі вас підтримають

Бажання щось змінити в собі. Якщо ремонт робиться дружно всією сім’єю, без конфліктів, а результати радують — близькі вас підтримають, і ви відкриєте в собі щось нове. Проблеми з ремонтом — труднощі на шляху до змін.

Мусульманський сонник — приведіть себе в порядок

Бачити квартиру в занедбаному стані, всюди приладдя для ремонту — ви відчуваєте бажання привести себе в порядок. Робити ремонт з членами сім’ї, працювати разом — спільний відпочинок, поїздка за місто.

Онлайн сонник — приймайте рішення самі

Робити ремонт всією сім’єю або з друзями — незабаром ваші відносини стануть міцнішими, ви будете більше довіряти один одному. Бачити, як робочі або сторонні роблять у вас вдома ремонт — хтось втручається у ваше життя, приймає за вас рішення.

Висновок

Квартира — це саме те приміщення, в якому ви проводите своє життя. І ці “чотири стіни” можуть дуже багато розповісти про свого господаря, про його смаки і звички. Любить він весь час проводити вдома, в своїй затишній «нірці», або ж він постійно зривається зі свого насидженого місця, кочуючи по різних оселях. Квартира може міститися в порядку і ідеальній чистоті, де у кожної речі є своє місце, а може бути наповнена творчим хаосом, атмосферою свободи і легкого відношення до життя. Аналогічним чином трактується і квартира уві сні, яка також є відображенням вашої підсвідомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *