До чого сняться намиста?

Якщо молодій жінці наснилося, що їй дарують намисто, то наяву це обіцяє їй щасливе сімейне життя.

Але, якщо вона побачила сон, в якому розсипає або втрачає намисто, то в реальному житті їй необхідно буде шкодувати і каятися в особистих вчинках, так як вона власноруч знищить своє щастя.

Якщо сниться що купуєте намисто в цілях подарувати їх кому-небудь, але ніяк не виберете дійсно сподобалшісь вам, означає, що наяву вас будуть відвідувати довгий час коливання з приводу вашого холостяцької життя, але все ж Ви вирішите обзавестися сім’єю.

За сонником Фрейда: Милуватися уві сні намистом і при цьому не помічати людини на якого вони надіті – ось сенс ваших відносин. Ви зациклені лише на інтимному ваших відносин, не помічаючи всього іншого, що є у вашому партнері. Остерігайтеся цього – він може піти від вас до того, хто оцінить його внутрішній світ.

За сонником Цвєткова: Бачити уві сні намисто-втратити любов.

За сонником Хассе: розсипати намиста уві сні – в житті займатися речами, які відволікають вас від головної мети вашого життя.

За Езотеричним Сонником: Дарувати прикраси – означає прагнути отримати у відповідь визнання любові до нас і ви робите це кожен раз очікуючи отримати у відповідь визнання ваших заслуг. Дарувати намисто – До появи у Вашому житті нової любові, яка стане для вас всепоглинаючою пристрастю на довгі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *