До чого сниться пляшка?

Якщо вам уві сні принесли порожню пляшку, то вас чекає розчарування, порожні обіцянки і марні очікування. Якщо принесли повну, то вас чекає хороший розвиток подій тієї справи яку ви почали. Чим прозоріша рідина в пляшці, тим легше будуть виконуватися ваші починання і навпаки.

Якщо вам просто сняться порожні пляшки які стоять, де небудь, то вас чекає потреба і погіршення матеріального становища. Якщо ви впустили пляшку, і вона розбилася, то вас чекає хвороба. А якщо ви ще й поранилися до крові при цьому, то хвороба буде дуже важкою або ви будете чимось дуже сильно засмучені – новиною чи подією.

За сонником Фрейда: Якщо вам снитися наповнена пляшка, то любовний напій, що живить ваші відносини ще не вичерпався. Якщо пляшка порожня-незабаром бути розставанню.

За сонником Цвєткова: Знайти пляшку – отримати новини. Чим темніше пляшка, тим неприємніше новини.

За сонником Хассе: даний сон говорить про те, що вас чекає тривожний період в житті.

За Езотеричним Сонником: Все залежить від того, що ви бачите в пляшці, тому, що вона схожа на посудину життя. Наповніть її алкоголем і ваше життя наповнитися порожніми ілюзіями. Наповніть молоком, і вона принесе до вас в життя достаток, а побачите порожню – життя буде наповненно потребою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *