До чого сниться бик?

  1. Якщо ви бачите великого, випещеного бика, то вас чекають відмінні новини про те, що в плані фінансів у вас все складається просто чудово.
  2. Якщо ви з пагорба або на відстані побачили багато биків, то незабаром вас чекає просування по службі або зростання вашого бізнесу.
  3. Якщо за вами женеться бик, а ви тікаєте, то незабаром вас може спіткати фінансове фіаско або повне банкрутство, якщо він вас уві сні наздожене і ударить. Але, якщо ви втихомирите бика і навіть проженете його, то в реальному житті ви переможете свій страх і отримаєте перемогу в дуже важкій ситуації.
  4. Якщо молодій жінці сниться бик, який женеться за нею, то їй слід очікувати пропозицію вийти заміж. Зверніть увагу, наскільки бик страшний. Якщо ви ховаєтеся і дуже боїтеся, то шлюб буде невдалий. Якщо Ви проганяєте бика, то ваш обранець завжди буде відмінним чоловіком.
  5. Якщо в сновидінні бик намагається заколоти якусь людини, то в реальному житті це обіцяє невдачу, яка тісно пов’язана з нерозумним використанням вашого майна.

За сонником Фрейда: Якщо сниться бик, це означає що ви відчуваєте себе абсолютно беззахисним перед таким натиском пристрасті. Спочатку вам це подобається, а незабаром набридне і вам захочеться змінити партнера на більш спокійного, але тільки втративши імпульсивного ви зрозумієте, що пристрасть – не буває спокійною.

За сонником Цвєткова: бачити Бика уві сні-отримати тривожні новини.

За сонником Хассе: Якщо за вами женеться бик, то в житті вам доведеться зіткнутися з силою яку ви не зможете перемогти.

За езотеричним сонником: сліпа лють Бика страшна. Якщо ви зустрінетеся з ним в прямому зіткненні – ви програєте, якщо обхитрити його, то обов’язково переможете. Перемогти в сні бика – означає отримати від долі подарунок, який принесе у ваше життя процвітання і щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *