До чого сниться бюстгальтер, ліфчик?

  1. Якщо молодій жінці наснилося як вона надіває бюстгальтер, це означає що їй набридли нинішні шанувальники і в неї проявляється бажання до нових почуттів і відчуттів.
  2. Сон, у якому ви спостерігаєте шикарний дорогий бюстгальтер, означає, що в реальному житті ви добре розбираєтеся в прекрасному, інші люди поважають ваш смак.
  3. Якщо ж у своєму сновидінні ви побачили Старий бюстгальтер, то в реальному світі, ви занадто довірливі до перших вражень про людей. Слід пам’ятати, що люди часто можуть вас обманювати.

За сонником Фрейда: Якщо вам снитися бюстгальтер, то ваші інтимні стосунки вже давно перестали бути чимось, то таємним і надбанням тільки вас двох. Про це судачать вже всі навколо. Подобається вам чи ні, але ваш партнер завдяки цьому робить собі репутацію героя – коханця.

За сонником Цвєткова: Побачити новий бюстгальтер – значить в житті дізнатися, щось дуже особисте про вашого партнера.

За сонником Хассе: Прати бюстгальтер уві сні – почути про себе брехливі плітки.

За Езотеричним Сонником: Бюстгальтер – частина гардеробу жінки, яка прикриває символ материнства – груди саме бюстгальтер захищає її від різних небезпек. Якщо ви уві сні побачили цей предмет гардероба, то в житті вам доведеться відстоювати честь вашого обранця від брехливих завітів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *