До чого сниться Абетка уві сні, сонник бачити Абетку, що означає

Бажаєте розібратися з проблемами в різних життєвих ситуаціях, оцінити свій емоційний стан? Пропонуємо прочитати обрані тлумачення снів про Азбуку в сонниках відомих авторів. Можливо, в цих тлумаченнях сновидінь, є відповідь на ваше запитання.

До чого сниться Абетка уві сні

СОННИК Е. АВАДЯЕВОЇ

До чого вам сниться і як розгадати Абетку: Якщо вам снилося, що ви вчитеся читати по абетці – то задумана вами справа спочатку буде просуватися з труднощами, але ваші зусилля не пропадуть даром і вас чекає успіх. Якщо вам снилося, що ви вчите когось читати по абетці – це означає, що ви намагаєтеся врятувати близьку вам людину від загрожуючих йому неприємності.

СОННИК О. СМУРОВОЇ

Бачити абетку-якщо вам сниться Абетка, буквар-це знак того, що скоро ви приступите до реалізації важкої справи, яке буде абсолютно новою для вас. Якщо вам снилося, що ви вивчаєте абетку і у вас добре виходить-то розпочата справа завершиться тріумфом. Якщо вам снилося, що ви читаєте абетку з помилками – це віщує вам багато труднощів і тяжких випробувань. СОННИК С. КАРАТОВА

Якщо сниться Азбука, до чого це: якщо вам сниться азбука-це означає затримки в справах і відкладання задуманого.

СОННИК А. Васильєва

Побачили в сновидінні Азбуку – якщо вам сниться Азбука – ви досягнете успіху в науковій справі. Можливо, ви почнете з успіхом вивчати нову галузь знань, і це надалі принесе вам успіх, задоволеність, матеріальне благополуччя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *