До чого сниться акордеон?

Це знак ностальгії за минулим. Швидше за все вас чекає зустріч зі знайомим, з яким у вас був або роман, або трепетні почуття. Однак не варто очікувати, що це переросте в серйозні почуття.

Сон, у якому ви насолоджуєтеся звучанням акордеона, обіцяє вам наяву цікаву і веселу вечірку, вона поставить на задній план ваші неприємні спогади і допоможе забути смуток.

Якщо молода жінка бачить сон, в якому грає на акордеоні, це означає, що в реальному світі перед нею стане деякий випадок, який допоможе завоювати серце людини і увійти з ним у щасливе одруження.

Можливо в такому сні — акордеон фальшивить, це є знаком майбутніх переживання через здоров’я коханої.

За сонником Фрейда: Якщо вам снитися акордеон, то у вас в голові народжується думки про те, що як різноманітний світ задоволення ваших сексуальних потреб, а вам доводиться бути вірним одній людині. Акордеон – цей символ віщує зраду.

За сонником Цвєткова: Віртуозна гра на акордеоні, почута вами уві сні, обіцяє вам багато приємних емоцій в житті.

За сонником Хассе: грати на акордеоні, значить почути вести про те, що ваші друзі або родичі чекають вас на особливому торжестві.

За Езотеричним Сонником: Приємна музика, відносить вас геть від тривог і турбот, вам не хочеться, щоб вона припинялася… Побачити акордеон уві сні, тікати від реальності у житті, не вирішувати проблеми, а відсувати їх у дальній кут. Така позиція рано чи пізно, призведе до того, що вас чекає крах в справах або сімейних відносинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *