До чого сниться акваріум?

Якщо молода жінка в своїх сновидіннях спостерігає гарний акваріум з милими рибками, то наяву це обіцяє їй заміжжя з успішною і заможною людиною. Але шлюб не буде щасливим, причиною з’явиться — відсутність розуміння один одного.

Сон, у якому ви спостерігаєте кота, що намагається зловити одну з рибок в акваріумі, означає, що ваше вітряна і легковажна поведінка буде створювати проблеми як для вас, так і для близьких вам людей.

Можливо уві сні Ви робите заміну води в акваріумі, це означає що наяву вас чекають великі зміни.

За сонником Фрейда: бачити Акваріум уві сні-значить створювати для себе штучно обмежений від навколишньої реальності світ. Ви боїтеся своїх почуттів і емоцій, ви боїтеся справжньої любові, ви уникаєте цього. Якщо акваріум снитися незаміжньій дівчини, то вона не готова до зустрічей з чоловіком.

За сонником Цвєткова: Годувати рибок, значить в житті приручити ваших противників. Чим строкатіше рибки, тим яскравіше у вас будуть емоції від вашої перемоги.

За сонником Хассе: Якщо в сні ви чистите акваріум, то в житті вам доведеться позбавлятися від старого і не потрібного.

За Езотеричним Сонником: Райський куточок, створений вами у вас за склом в якому немає тривог і небезпек і де ви господар становища. Акваріум снитися в тому випадку, якщо доля хоче вас попередити про те, що період спокою і благополуччя наближається до кінця і потрібно бути готовим до того, що незабаром всього цього не стане.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *