До чого сниться алкоголь уві сні, сонник бачити алкоголь, що означає?

Будь-які п’янкі напої маряться до закоханості, необ’єктивності або хвороби. Іноді вони вказують на гіркоту переживань і втрати.

Пити алкоголь уві сні рідко сприятливий знак, так як напої на основі спирту сняться до страждань і спокус.

Зверніть увагу, в якій обстановці ви їх вживали і що відбувалося далі. Ось як сонник тлумачить різні алкогольні напої уві сні.

Чоловічі напої

Горілка, коньяк, мартіні або пиво. Міллер пише, що вони сняться до неприємностей, великих переживань і втрат. Деяким людям їх поява уві сні вказує на алкогольну залежність.

Якщо приснилася горілка людині, яка не п’є, то скоро їй доведеться приймати важливе рішення. Юнакові сновидіння пророкує неприємність і те, що життєва ситуація зажадає від нього відповідальності і рішучості.

Пити горілку на самоті – до гіркоти. Якщо хлопець почав випивати стопку за стопкою один, то скоро він буде страждати через зраду близької людини або якоїсь втрати.

Випивати разом з другом цей напій – хтось допоможе вам у важкій ситуації. Випадково пролити горілку – до неприємності. Якщо дорослий чоловіки п’є на самоті гіркий напій, це сниться до страждань. Іноді сон вказує на початок алкоголізму.

Якщо сниться, що ви замовляєте горілку в барі, ресторані або розпиваєте на лавочці або зупинці, стережіться людей, що надають поганий вплив. Сновидіння вказує на можливий розвиток алкоголізму.

Женці пити горілку однієї – до гіркоти, переживань і сльозів. Такий сон часто віщує горе в сім’ї. Якщо випивали її в компанії з подругою або сусідкою, сновидіння бачиться до розділеного горя.

Пияцтво в самоті вказує на те, що ви не справляєтеся з проблемами. Випивати в компанії чоловіків горілку та інші міцні напої – до ризикованого вчинку, поведінки, властивій чоловічій статі.

Коньяк пророкує душевне спілкування, Творчий зліт. Пити його на самоті – до задоволення, якщо напій сподобався. Замовляти його в барі для компанії друзів – до свята, зустрічі, приємного спілкування.

Якщо пляшка була наповнена напоєм наполовину, то сновидіння пророкує Вам невелике засмучення, зіпсоване задоволення. Дівчині або жінці випивати коньяк – до чоловічої компанії, знайомству з чоловіками.

Пиво пророкує легковажний вчинок і лінь. Бачити, що колишній молодий чоловік випиває його – до його алкогольної залежності або легковажного проведенню часу.

Дівчині або жінці пити пиво – до чоловічої компанії. Але часто сновидіння віщує дурний вчинок, про який ви пошкодуєте.

Дамські напої

До них відноситься шампанське, вино, лікер. Бачити напої і вибирати в магазині – до задоволень, приємних розмов і душевної компанії. Жінці такий сон віщує спокусу, сексуальні стосунки, чоловікові – знайомство з приємною дамою або жіноче суспільство.

Дорогий і незвичайний напій пробувати або купувати сниться до задоволення і насолоди життям. Іноді сон бачиться до знайомства з багатим залицяльником і початок нового роману.

Пробувати солодкий лікер і отримувати від нього задоволення жінкам сниться до спокуси. Сонник пише, що ви можете наробити дурниць, якщо повірите красивим обіцянкам.

Приймати нудотний лікер від свого чоловіка – до флірту. Сон сниться до спокусливих пропозицій, красивих обіцянок, визнання в любові, але частіше пророкує лестощі і обман, якщо ви випили лікеру багато.

Сп’яніти від цього напою – повірити брехні. Коли після такого сновидіння ви відчули себе погано, то пізніше пошкодуєте про те, що повірили брехливій людині.

Красти лікер з магазину або бару батьків сниться до забороненого задоволення. Якщо крадіжку не помітили, то про таємницю ніхто не дізнається. П’яніти від цього напою сниться до закоханості.

Вагітній жінці пити алкоголь – до легковажного вчинку або хвороби. Розпивати його з подружками – до приємних розмов, красивим, але брехливим обіцянкам. Іноді сновидіння мариться до розтрати, покупці, про яку Ви пізніше пошкодуєте.

Вино уві сні може віщувати провину, гіркоту, біду. Міцний напій сниться до хвороби, страждань. Якщо вам приснився небіжчик, який випиває кагор червоне вино – чекайте недуги або вчинку, за який доведеться червоніти.

Купувати дорогий напій з винограду або малини – до засмученням. Елітне червоне вино сниться до свята в будинку і гостям. Бачити, як його розпивають п’яниці на лавочці – до успіху.

Чоловікові сновидіння віщує знайомство з доступною жінкою. Відчувати сп’яніння від міцного вина – до закоханості. Якщо алкогольний напій виявився гірким і занадто кріпленим, тримайтеся. Попереду вас чекає чорна смуга страждань і переживань.

Купувати в магазині шампанське або отримувати його в подарунок – до свята, задоволень. Жінці цей спиртний напій сниться до легкого флірту і насолоди. Пити його в приємній компанії – до новин і дружнього спілкування, ставити на стіл перед гостями – до хорошої звістки.

Рожеве шампанське сниться до незвичайної події. Солодкий алкогольний коктейль віщує романтичне знайомство. Пити його на самоті на березі моря – до задоволення.

П’янкий і занадто міцний напій пророкує Вам брехливі обіцянки і обман. Іноді прозріння після некрасивого вчинку.

З горя і від радості

Бачити в сні людину, що п’є міцні напої, щоб залити горе – до біди. Якщо ви самі намагалися пом’якшити гіркоту втрати алкоголем, то ризикуєте захворіти, втратити сили або відчути себе гірше.

Часто такий сюжет віщує алкоголізм або депресію, горе і біду. Зверніть увагу, хто цідив лікер, вино або горілку на самоті.

Якщо це колишній хлопець, то він страждає. Але коли ця людина неприродно весела, чекайте її нової закоханості.

Можливо, він так полонений почуттями, що не бачить реальних людей і їх вчинків.

Якщо ви самі випивали такі напої від горя, остерігайтеся алкоголізму. Знайдіть сили в собі, щоб впоратися з труднощами.

Легке сп’яніння, збудження сниться до творчості або закоханості. Випивати в компанії і відчувати легкість і теплоту – сприятливий знак.

Але якщо ви напиваєтеся і втрачаєте контроль, стережіться обману. Сновидець потрапить в неприємну ситуацію з вини інших людей. Шалене сп’яніння або втрата координації пророкують вам неприємності.

Бачити іншу людину нетверезою – до її хвороби або відсутності розуміння інших людей. Якщо це ваш близька людина, то йому загрожує небезпека. Часто такий сон сниться при закоханості, обмані, захопленні сектантськими навчаннями або шахрайством.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *