До чого сниться Алфавіт уві сні, сонник бачити Алфавіт, що означає?

Бажаєте розібратися з проблемами в різних життєвих ситуаціях, оцінити свій емоційний стан? Пропонуємо прочитати обрані тлумачення снів про Алфавіт в сонниках відомих авторів. Можливо, в цих тлумаченнях сновидінь, є відповідь на ваше запитання.

До чого сниться алфавіт уві сні

СОННИК ПАСТОРА ЛОФФА

Це не складний для розуміння символ, так як він легко асоціюється з першими кроками у вивченні рідної мови. У алфавіту є ще одна асоціація, яка представлена у вираженні “від А до Я”. Якщо вам у сні привидівся алфавіт, то, ймовірно, вам належить відкрити для себе нові напрямки, приступити до вивчення чогось нового, може бути, зіткнутися з абсолютно новою сферою діяльності. Будь-який процес вивчення «з нуля» передбачає деякі труднощі, тому не виключено, що сон за участю цього символу може мати значення важкого початку будь-якої справи. Якщо ж розібрати другу асоціацію, пов’язану з алфавітом, то такий сон може бути передвістям того, що вам самостійно доведеться пройти весь шлях від А до Я! Або задіяти всі свої таланти, знову-таки від А до Я.

Весняний розтлумачувач снів

Читати алфавіт – до успіху в праці, гортати і дивитися картинки – до повчальної сцени, писати абетку – до терпіння. Побачили в сновидінні букви – вас хтось добре провчить.

Старий бабусин сонник

Алфавіт-очікують випробування в житті, так трактується цей сон, в якому сниться алфавіт.

СОННИК цілительки Євдокії

Алфавіт – випробування в житті, для вченого – успіх у справах. Приснився алфавіт – сниться уві сні, як ви навчаєте дитину алфавіту – до отримання довгоочікуваної новини.

Осінній розтлумачувач снів

До марної біганини по інстанціях в пошуках роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *