До чого сниться Алюміній уві сні, сонник бачити алюміній, що означає?

Бажаєте розібратися з проблемами в різних життєвих ситуаціях, оцінити свій емоційний стан? Пропонуємо прочитати обрані тлумачення снів про алюміній в сонниках відомих авторів. Можливо, в цих тлумаченнях сновидінь, є відповідь на ваше запитання.

До чого сниться алюміній уві сні

СОННИК О. СМУРОВОЇ

Бачити Алюміній – Якщо вам снилося, що ви бачите предмети з блискучого алюмінію – це знак удачі. Якщо вам снилося, що алюміній тьмяний – вас чекають неприємності, втрати, розчарування і крах надій, особливо якщо ви бачите уві сні деформовану посуд з алюмінію. Якщо алюміній приснився жінці-це віщує отримання звістки, яка її засмутить.

СОННИК Г. Міллера

Якщо вам снився алюміній-це означає вашу задоволеність будь-який, навіть невеликою удачею. Якщо жінці приснилася алюмінієве начиння тьмяною, без блиску – це віщує несподівану печаль і втрату.

СОННИК АДАСКІНА

До чого сниться в сновидінні алюміній: снився вночі алюміній, вас чекає невелика удача. Алюміній – Тільки для жінок – Побачити тьмяний, нечищений алюмінієвий посуд означає несподівану печаль, а згодом і втрату.

Російський СОННИК

Бачити щось алюмінієве уві сні означає, що вас чекають ненадійні відносини. Не варто вірити обіцянкам. Алюміній уві сні може означати майбутню туристичну подорож з наметами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *