До чого сниться комора уві сні, сонник бачити комору, що означає?

Бажаєте розібратися з проблемами в різних життєвих ситуаціях, оцінити свій емоційний стан? Пропонуємо прочитати обрані тлумачення снів про комору в сонниках відомих авторів. Можливо, в цих тлумаченнях сновидінь, є відповідь на ваше запитання.

До чого сниться комора уві сні

СОННИК ПАСТОРА ЛОФФА

Цей символ не зрозумілий до кінця, якщо ви не можете уві сні розгледіти, порожню або повну комору, а якщо сповнений що в ньому знаходиться. Повний стиглим хорошим зерном (пшеницею, ячменем) комора обіцяє сновидцу велике і тривале процвітання в реальному житті. Якщо комора приснилася порожнюю, людині загрожують бідність і невдачі. Якщо сама будівля міцна, то і фінансовий успіх буде стабільним, а матеріальне майно повністю захищене. Якщо ж комора старий, то, найімовірніше, він віщує негаразди, печаль і тугу, відчуття незахищеності, відсутність коштів. Якщо в коморі ви побачили щура – це ознака, що хтось хоче заволодіти вашим майном або просто обікрасти вас. Якщо вам сниться пожежа в коморі, то ви можете втратити все, що маєте, і в реальному житті вам потрібно вжити заходів по захисту свого майна, так трактується цей сон, в якому сниться Комора.

СОННИК цілительки Євдокії

Наповнена стиглим зерном, а навколо огрядні стада – до великого і тривалого успіху, порожня комора – до невдачі, бачити комору зовні-можна очікувати допомоги від чоловіка, зсередини-допомога від жінки.

Літній розяснувач снів

Якщо вам присниться комора, в якій ви щось шукаєте і не можете знайти, означає, що є надія, що наяву ви все-таки знайдете те, що шукаєте.

Осінній розяснувач снів

Побачили в сновидінні напіврозвалену комору-до прикрощів, так сказано в соннику з приводу цього сну, подробиці, якщо сниться комора, дивіться далі.

Психологічний сонник

Якщо комора заповнена стиглим добірним зерном-тобі забезпечене безбідне життя на довгі роки. Якщо комора порожня-тебе чекають бідність і розчарування

Весняний Соник

Порожня-до розорення, набитий зерном – до прибутку, зламана комора-до розлучення і розділу господарства, палаюча комора – до втрати всього.

Старий бабусин СОННИК

До чого сниться спати в коморі? Допомога від чоловіка при його сновидінні зовні, від жінки-якщо бачиться зсередини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *