До чого сниться Аметист уві сні, сонник бачити Аметист, що означає?

Бажаєте розібратися з проблемами в різних життєвих ситуаціях, оцінити свій емоційний стан? Пропонуємо прочитати обрані тлумачення снів про Аметист в сонниках відомих авторів. Можливо, в цих тлумаченнях сновидінь, є відповідь на ваше запитання.

До чого сниться Аметист уві сні

СОННИК ПАСТОРА ЛОФФА

Аметист, як і інші камені і мінерали, має магічні властивості. Саме аметист в магії рекомендується класти під подушку, щоб бачити щасливі сни. Цей ліловий дорогоцінний камінь уособлює скромність, спокій, смиренність і благочестя. Якщо вам снився аметист, то це знак того, що ви романтично налаштовані, не боїтеся перешкод і здатні домогтися взаємності у коханні. Якщо аметист приснився хворій людині, то це один зі снів, що віщують швидке одужання, докладніше, якщо сниться Аметист, дивіться далі. СОННИК циганки Серафими

Чистий кварц, що має відтінки від пурпурного до блакитно-фіолетового. Аметист відноситься до “теплих” каменів, сприяє виведенню отрут з організму, служить протиотрутою від пияцтва, заспокоює розум, так трактується цей сон, в якому сниться Аметист.

СОННИК цілительки Євдокії

Аметист-зустріч з гордовитою людиною.

Літній розяснувач снів

Снилося, що аметист ви отримували в подарунок від коханої людини ювелірні вироби з аметисту – до виконання давно задуманих планів.

Осінній розяснувач снів

Снилося вночі як вам дарують аметист – наяву вам такого подарунка не отримати.

Весняний розяснувач снів

Купувати аметист – до добробуту, втратити-до хвороби.

Старий бабусин СОННИК

Зустріч з гордовитою людиною.

СОННИК А. ВАСИЛЬЄВА

Якщо сниться і що символізує Аметист: Аметист – до зустрічі зі священиком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *