До чого сниться Амулет: тлумачення в різних сонниках

Такий символ, як амулет в сновидінні тлумачиться не дуже просто. Його значення двоїсте: іноді-негативне, іноді-хороше. Як пояснює сонник, амулет може закликати людину повернутися до духовного боку свого існування. Щоб не допустити помилку в тлумаченні, постарайтеся згадати обставини сновидіння.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Наснилося, що незнайома людина підніс вам подарунок у вигляді амулета-картина говорить про те, що в складну хвилину вам нададуть допомогу і підтримають, цей жест буде несподіваним для вас. Якщо амулет подарувала кохана людина, то відносини з другою половинкою завжди будуть наповнені щастям і романтикою;
  • Бачили амулет на собі – сон попереджає, що потрібно готуватися до неприємностей;
  • Якщо він в сновидінні був у близької людини – в небезпеці хтось із друзів, будьте готові надати допомогу;
  • У нічному баченні втратити амулет-це нехороший знак, але якщо ви старанно продовжуєте його шукати, наяву щасливий випадок допоможе уникнути негативних моментів;
  • Річ химерної форми віщує чоловікам цікаве знайомство, а дівчатам новий етап у стосунках з молодою людиною;
  • Самі дарували – буде поворот подій в кращу сторону;
  • Навмисно позбутися амулета – ваш світогляд докорінно зміниться слідом за ним і спосіб життя.

Сонник Міллера

У мріях подарований амулет говорить про підтримку вірного друга або покровителя. Для дівчат приймати його в дар від коханого передбачає взаємність в любові і шлюб. Погіршення самопочуття віщує сон, в якому ви дивилися на оберіг. А втрачений предмет обіцяє звільнення від непотрібних турбот.

Сонник Ванги

В сонник Ванги, виявлений у себе амулет знак позитивний, ви перебуваєте під захистом. Удачу віщує сон, в якому на вас його наділи. Після такого сну ви можете зустріти хорошого друга, ділового партнера або другу половинку. Якщо ви дарували амулет, значить, хтось із близьких людей потребує вашої підтримки.

Сонник Фрейда

Психоаналітик розшифровує амулет, як ознаку зайвої забобони і невпевненості в своїх силах. Втрачений оберіг говорить про ілюзії, ви не звертаєте уваги на головні деталі, втрачаєте їх з виду, тому ваше уявлення про ситуацію спотворене. Сновидіння, де ви одягали його на знайомого, символізує теплі почуття до нього, але не любов.

Висновок

Кожному сновидцю, важливо знати до чого сниться амулет, щоб вчасно отримати інформацію про власне майбутнє і відмовитися від ілюзорних уявлень. Значення снів з амулетом, дійсно, дуже різні, тому тільки деталі сну допоможуть зрозуміти його правильно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *