До чого сниться Амнезія: тлумачення в різних сонниках

Прокинулися і зрозуміли, що уві сні у вас була якась дезорієнтація, і ви втратили пам’ять. Сонник допоможе пояснити, до чого наснилася амнезія. Такі сновидіння цікаві, хоч і декілька тривожні. Втрата пам’яті уві сні наштовхує Вас на думку проаналізувати минуле, Адже саме воно таїть ключ до майбутнього.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо сновидець страждав уві сні амнезією, то найближчим часом йому доведеться звернутися до минулого: згадати якусь важливу інформацію або людину. Ці спогади допоможуть розібратися з поточним питанням. Втрата пам’яті може символізувати бажання, забути певні події минулих років;
  • Довелося потрапити в лікарню з даною хворобою – випливуть великі проблеми з минулого;
  • Сон, в якому спостерігали своє одужання, пророкує швидке позбавлення від давніх проблем, це може бути повернення грошового боргу;
  • У сюжеті сну амнезією страждала близька людина, і ви допомагали їй – двозначний сон. Може говорити про готовність допомагати ближнім, а може передвіщати втрату власного майна;
  • У сновидінні зустрічалися люди, що подолали втрату пам’яті – картина обіцяє появу надійних друзів, на яких можна буде з упевненістю розраховувати при будь-яких складних обставин.

Сонник Міллера

В інтерпретації Міллера, діагностована амнезія віщує наслідки невирішених в минулому проблем. Відновлення пам’яті, лікування від хвороби говорить про благополучне вирішення старих питань. Дружні стосунки зв’яжуть вас з вірною чуйною людиною, якщо в сновидінні ви бачили незнайомця з амнезією. Допомога людям, що страждають від втрати пам’яті наяву, тягне марні старання.

Сонник Ванги

В сонник Ванги втрата пам’яті говорить про те, що ви «застрягли» в минулому, дуже часто до нього звертаєтеся, думаєте, що можна було б змінити. Ви трохи відірвані від реальності. Минуле вже не важливо, важливо тільки сьогодення і майбутнє, займаючись аналізом минулого, ви можете втратити багато зараз.

Сонник Фрейда

Фрейд пояснював сновидіння з даним захворюванням невпевненістю в сексуальному житті. У минулому міг статися якийсь неприємний випадок, який не дає тепер людині повністю розкритися, він занадто обережний. Потрібно попрацювати над собою, тому що невпевненість може вплинути на якість інтимних відносин. Поговоріть з партнером, поясніть, що саме вас бентежить.

Висновок

Мрії, в яких довелося страждати амнезією, цікаві тим, що часто вони таять відповідь до поточних питань в реальному житті. Тому якісний аналіз сну, докладне відновлення сюжету дадуть вам підказки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *