До чого сниться Ампутація: тлумачення в різних сонниках

Сновидіння, де була проведена ампутація, навряд чи залишить людину байдужою. Захочеться дізнатися значення цього сну. Як говорить сонник, ампутація може свідчити про втрату чогось цінного для вас. Значення вкрай негативне, якщо хтось із близьких людей страждає від хвороби.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Приснилася ампутація завжди віщує втрати, зокрема, втрата нижніх або верхніх кінцівок говорить про проблеми на роботі, втрати на службі. Людям, що займаються торгівлею, позбавлення рук загрожує занепадом. Якщо моряки бачать сон про втрату кінцівок, то чекати їм шторму, або вони втратять важливе майно;
  • Дивитися на проведення операції з видалення кінцівок-сон говорить про безліч зв’язків, які вам ні до чого. Якщо оперативне втручання ви проводили власноруч, позбутися непотрібних зв’язків вам буде дуже непросто;
  • Привиділася картина, в якій частини тіла відокремлювалися самі і без крові, значить, багато відносин з людьми припиняться самі собою. Кров була – розрив зв’язків доставить вам багато страждань, але він неминучий;
  • Втрата вказівного пальця говорить про нестачу рішучості, тому ви не можете реалізувати свої плани. Позбутися інших пальців уві сні, значить, в реальності позбутися підтримки близьких.

Сонник Міллера

У тлумаченні Міллера приснилася ампутація пророкує невеликі проблеми на роботі і в бізнесі, фінансові труднощі, та й загальний занепад. Якщо в реальності справи вже йдуть не дуже складно, то операція з видалення кінцівок, говорить про посилення ситуації.

Сонник Ванги

Сонник Ванги розшифровує символ як провісник неприємностей. Якщо уві сні втратили пальці, то труднощі будуть незначними. Втратити верхню або нижню кінцівки – щоб позбутися від проблем, доведеться сильно постаратися. Ампутація всіх кінцівок передбачає крах у всіх справах. Для людини, яка пережила травму, сон позитивний.

Сонник Фрейда

  • Якщо приснилася втрата частин тіла вами, передбачаються втрати в особистому житті. Ви ідеалізуєте партнера, що потім зіграє з вами поганий жарт, не виключено розставання;
  • Бачити ампутацію у іншої людини – сон говорить про заподіяння вами страждань знайомим, ви когось образили, і вас мучить совість.

Висновок

Значення даного образу в сновидінні не найсприятливіші, але впоратися можна. Застереженням буде сон з ампутацією, коли в будинку в реальності, є важко хворий родич. Сон говорить про загибель. Хоча такі сни дуже рідкісні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *