До чого сниться Анаконда: тлумачення в різних сонниках

Моторошне почуття відчуває людина, яка побачила уві сні анаконду. Найчастіше, сни зі зміями далеко не провісники хороших подій, чого не можна сказати про образ анаконди. Як пояснює сонник, анаконда в сновидінні з’являється неоднозначно, тут потрібно розібрати конкретні випадки.

Тлумачення в залежності від деталей

Багато в чому, анаконда уві сні повідомляє вам інформацію про оточуючих. Сон з нею вказує на несамостійність рішень, і на тиск, що чиниться на вас.

  • Якщо приснилося, що вона повзе у напрямку до вас, то хтось із друзів таким не є;
  • Сюжет, за яким в сновидінню довелося рятувати людину від нападу анаконди, передбачає вашу допомогу знайомому. Будьте уважні до друзів, хтось із них потрапить в нехорошу ситуацію;
  • Жінкам може снитися сон, в якому вони вбивають рептилію. Він пророкує здолати суперників наяву;
  • Наснилося ваш порятунок від душачої змії, значить, ви впораєтеся з усіма уготованими для вас перешкодами;
  • Благополучним символом є побачити дві переплітаючвся великі змії. Сон несе вам позбавлення від конкурентів, при чому, без зусиль з вашого боку;
  • А ось ігри з анакондою уві сні попереджають вас про лицемірного друга, який при зручному випадку обернеться проти вас.

Сонник Міллера

Г. Міллер передрікає перемогу тим, хто уві сні побачив анаконду. У вас вистачить сил подолати всі перешкоди і труднощі. Ще він описував таку ситуацію, коли в сновидінні анаконда кусає себе за хвіст і намагається його проковтнути – в реальності ви «ходите по колу» і не можете вирішити своїх проблем, вам слід вдатися до допомоги близьких.

Сонник Ванги

Авторитетний сонник символізує змій з неприємностями і чим більше їх розмір, тим тлумачення негативніше. Напад анаконди, говорить про ваших друзів, які покажуть своє справжнє обличчя, вони можуть вам сильно нашкодити. Привиділося, що вона пропливала в чистій воді – плітки за вашою спиною зашкодять вашій репутації, в каламутній – будуть проблеми зі здоров’ям.

Сонник Фрейда

Різне значення для чоловіків і жінок несе анаконда уві сні. Для представників чоловічої статі ця змія символізує чоловічу енергію, високий рівень сексуальності. За Фрейдом, для жінки анаконда-уособлення агресії, заздрості до чоловічої сили, страху. Пам’ятайте, що ці емоції руйнівні для Вашої особистості і можуть нашкодити відносинам з оточуючими.

Висновок

Якщо вам приснився сон, в якому довелося зустрітися з найбільшою змією, візьміть на замітку тлумачення сну. А взагалі часто буває, що найстрашніший сон несе щастя і успіх сновидцю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *