До чого сниться Аномалія: тлумачення в різних сонниках

Вам доводилося в нічних видіннях бувати на інших планетах, бачити іноземних жителів? Деякі сни просто-фантастика! Як трактує сонник, аномалію, що викликає незрозумілі відчуття. Об’єднаємо ми ці сновидіння під словом «аномалія». Згадайте деталі, для більш докладного тлумачення.

Тлумачення в залежності від деталей

Сновидіння, в якому ви спостерігали аномальне явище, пророкує несподівану для вас подію або чийсь непередбачуваний вчинок. Часто аномальні явища сигналізують про неполадки зі здоров’ям, потрібно обов’язково приділити належну увагу своєму організму.

  • Доводилося бувати на іншій планеті або в іншому вимірі, сон може застерігати від злих намірів;
  • Неприємні, страшні впливи символізують страх перед прийдешніми подіями. Зустріти живих істот з аномаліями — сон пророкує незвідані небезпеки, які змусять розгубитися. Якщо аномальна істота була чином знайомим, не викликала страху і сліз– цей сон позитивний;
  • Уві сні привидилася двостатева людина – для сновидіння сон уособлює рівновагу жіночих і чоловічих рис характеру. Могли наснитися сіамські близнюки, що передбачає наяву міцні стосунки з коханою людиною;
  • Бачити якісь аномалії в зовнішності людей – сон означає, що ви дуже залежні від думки оточуючих, вам важливо? Що про вас скажуть, що подумають. Ця ідея нав’язлива.

Сонник Міллера

Патології в розвитку в сонник Міллера означають ворогів, обман друзів, безвихідь, самотність. Аномалії, пов’язані зі світом космосу обіцяють прибуток, любовні відносини. Якщо в сновидінні було страшно, а після пробудження страх не пішов, це говорить про емоційну виснаженість, можливо і про психічний розлад.

Сонник Ванги

Ванга аномаліям надавала негативне значення. Всі космічні явища-провісники катаклізмів, або особистої катастрофи сновидіння. Аномалії, пов’язані з паранормальними явищами віщують хвороби. А патології символізують гріхи людини, необхідно розкаятися.

Сонник Фрейда

Батько психоаналізу розглядав сни з точки зору взаємин. Аномалії космічного характеру говорять про готовність експериментувати, паранормальні – вказують на страх смерті.

Висновок

Аномалій буває велика кількість. Насправді, краще розглядати кожен випадок окремо. Тлумачення страшних подій на ділі можуть бути не такими страшними. У більшості випадків після таких снів потрібно приділити увагу здоров’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *