До чого сниться Апендицит: тлумачення в різних сонниках

Нічне марення, в якому ви спостерігали апендицит, несе швидке позбавлення, звільнення від непотрібних речей, рішення багатьох питань, скидання зайвого вантажу». Як говорить сонник, апендицит точно пояснити можна тільки добре згадавши обставини сновидіння.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Снилося класичне видалення апендициту, значить, вам вдасться просунутися в своїх справах;
  • Відчували біль при операції – зміна ситуації на краще буде раптовим;
  • Нічого не відчували — варто переглянути свої плани;
  • Наслідки операції пройшли дуже швидко – поліпшення ситуації буде негайно;
  • А довго загоюється шов і присутність хворобливих відчуттів, говорять про те, що змін доведеться почекати;
  • Відповідальну місію обіцяє сон, в якому ви були хірургом в лікарні і проводили видалення апендикса. Якщо впораєтеся з цим завданням, вас чекає визнання, а то і просування по службі;
  • На операційному столі під скальпелем був ваш родич – скоро хтось звернеться до вас за допомогою;
  • Під час операції ви постали в образі інтерна-сон символізує ваші прагнення і амбіції, розвивайте їх;
  • Бачити себе помічником лікаря або операційною медсестрою-вам не вистачає поруч досвідченої людини, керівника, вчителя;
  • У сновидінні ви виробляли відеозйомку операції, значить, ви отримаєте несподівані звістки.

Сонник Міллера

Відомий сонник тлумачить сюжет, в якому сниться видалення апендициту, позитивно. Після цього сну людини очікує врегулювання довго тягнутчогося питань, ліквідація всіх перешкод на шляху до реалізації задуманого, успіх і гарний прибуток. Однак картина, де вам лікар зашивав шов, наяву передбачає розрив відносин з коханою людиною.

Сонник Ванги

Тлумач болгарської провидиці розяснює, що самостійне видалення апендициту комусь, говорить про успішну реалізацію планів. Присутність на операції, але не участь пророкує сновидцю любов, або швидкоплинне захоплення, а також приємний сюрприз.

Сонник Фрейда

Якщо приснився вирізаний апендикс, то цей сон попереджає вас про проблеми зі здоров’ям, є якась загроза його безпеці. Найближчим часом потрібно приділяти особливу увагу своєму стану. Сновидіння, в якому ви були присутні на операції з видалення апендициту, застерігає від лукавої людини в колі близьких друзів.

Висновок

Не відразу зрозуміло, як можна тлумачити побачений апендицит, але, загалом-то, значення його позитивне. Звільнення від гальмуючих обставин, виконання задуманого! Чого ще можна бажати?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *