До чого сниться Арахіс: тлумачення в різних сонниках

Побачений арахіс в більшості своїй обіцяє гарне майбутнє: процвітання, удачу, міцне здоров’я, але це не все. Як говорить сонник, арахіс уві сні може мати різний зовнішній вигляд горішків, цілісність, смак, важливо згадати ці деталі. Всі характеристики повною мірою допомагають розшифрувати послання.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Сон, в якому ви бачили арахіс, віщує світлу смугу в житті, це буде період спокою і гармонії;
  • У сновидінні перебувати в своєму будинку і спостерігати розсипані горіхи, значить, наяву мати зразкову сім’ю;
  • Хто бачив? Чоловікам арахіс віщує зміцнення становища в суспільстві, статус. Дівчатам горішки пророкують нову світську компанію, нове оточення припаде до душі;
  • Вирощування бобових говорить про складнощі в здійсненні цілей, головне-не опускати руки;
  • Збирати «горіховий» урожай — незабаром вас чекає прибуток, але щоб її отримати, потрібно докласти багато зусиль;
  • Приймали в їжу? Тут важливий смак і вигляд. Солоний – чекає приємне проведення часу і відмінне самопочуття. Солодкий-відчуйте радість, з’являться нові цікаві знайомства. Хворим солодкі страви сняться до одужання;
    • Гнилий продукт-втрата довіри до друга. Будьте готові до несподіваної підлості;
  • Арахіс в сновидінні був настільки смачним, що ви не могли зупинитися, значить, у вас буде багато шансів реалізуватися, успіх незворотній.

Сонник Міллера

Американський психолог розкриває сенс сновидіння сприятливим чином. Тих, кому снився арахіс, чекає благополучний період, з перемогами, прибутком і везінням. Жінок чекає любов і гармонія в сім’ї, а чоловікам належить зробити серйозну велику покупку на вигідних умовах.

Сонник Ванги

У соннику Ванги згадується, такий сюжет. Якщо наснилося, що ви їсте арахіс, а він трапляється несмачний або прілий, то вам не варто довіряти малознайомим людям, особливо мати з ними спільні справи.
Горіхи в сні символізують фінансовий стан, хороші обіцяють достаток і несподіваний прибуток, а порожні оболонки від них – тяжке матеріальне становище.

Сонник Фрейда

За Фрейдом даний продукт має на увазі нереалізовані бажання, заборонені фантазії, вони киплять всередині сновидіння і нагадують про себе таким чином. Спробуйте разом з другою половинкою вирішити це питання, удвох ви зможете знайти вихід. Приснився прийом їжі зі смачних горішків, значить, наяву Ви отримуєте сильні емоції від партнера.

Висновок

Картини з арахісом не загрожують страшними ситуаціями, вам належить тільки насолоджуватися перебігом подій. Деякі сюжети, звичайно, закликають насторожитися, але ви попереджені, а значить, готові протистояти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *