До чого сниться Арка: тлумачення в різних сонниках

При розшифровці сновидіння не всім елементам приділяють належну увагу, але багато хто з них несуть важливий сенс. Як пояснює сонник, арка – один з таких елементів. Сон з її присутністю може обіцяти цікаву зустріч, знайомство, перемогу. А в якому випадку і чого очікувати, підкажуть подробиці сновидіння.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Для кар’єристів, приснилася арка-символ, що говорить: вона дає зрозуміти, що вас чекає успіх, але за умови партнерства, вам потрібна друга людина, яка буде соратником;
  • Якщо вона зроблена з квітів, то обіцяє матеріальний достаток, але не без зусиль;
  • Якщо ви під нею пройшлися, то ви зустрінете справжніх друзів, а можливо, свою любов;
  • Приємне знайомство пророкує арка прикрашена вогнями: нова людина сприятиме впливу на ваше майбутнє;
  • Уві сні проходили під склепінням білого кольору – сон вказує на майбутній успіх вашого підприємства;
  • Якщо сновидінню примарилася тріумфальна арка, сон говорить про ризиковану витівку, в разі успішної реалізації якої, сплячого чекає тріумф і всі почесті переможця;
  • Склепінчаста арка з дерева передбачає різні перешкоди, таке ж тлумачення він має, якщо входить до складу будівлі;
  • Старовинний зруйнований звід передбачає крах планів;
  • А сон, де арка була з воротами, вказує на невпевненість сновидця, з якою безперечно пора почати боротися.

Сонник Міллера

Публічний успіх, підйом, і багатство символізує приснилася арка. Потрібно бути наполегливим, наполегливо працювати і це все обов’язково прийде до вас. Якщо довелося проходити під нею, вас чекає слава, безліч шанувальників. А ось крах споруди дорівнює краху надій, особливо не гарний цей символ для молодих осіб.

Сонник Ванги

У соннику Ванги старовинна красива арка обіцяє здійснення мрії. Захист вірних покровителів символізує сон, в якому сплячий проходив під нею. Ці люди допоможуть реалізувати всі задуми. Бачити зруйнований Звід-попередження. Скоро з’явиться небезпечна людина, яка зіпсує всі відносини і справи.

Сонник Фрейда

У розумінні психолога, арка уві сні — це пошук нового наяву. Потрібні нові емоції, нові люди, переживання. Ці враження вже з’являються у Вашому житті, вони змусять подивитися на світ інакше.

Висновок

Безумовно, арка — символ хороший. Потрібно врахувати головну деталь, вона має дві опори, значить, і ви успіху досягнете не поодинці. У вашій команді повинен бути сильний і надійний партнер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *