До чого сниться Артист: тлумачення в різних сонниках

Поява артистів в нічних мріях трактується не однозначно. Як трактує сонник, артиста уві сні може свідчити про нещирості і фальші, а може бути передвісником хвороби. Щоб правильно розтлумачити сон необхідно згадати подробиці нічного сюжету.

Тлумачення в залежності від деталей

  • У нічній картині ви самі постали в образі артиста, значить, наяву ви недостатньо щирі або намагаєтеся щось приховати від оточуючих. Успішне виконання ролі передрікає визнання;
  • Коли ваша гра здавалася поганою, сон говорить про те, що ви себе трохи недооцінюєте і переживаєте через нові обов’язки;
  • А якщо гра була невдала, але ви оцінили її самі на відмінно, ось це вже говорить про ваше надмірне самолюбство;
  • Спостерігати, як артист позбавляється від гриму — сон несприятливий, він віщує хворобу. Захворювання обов’язково повинно піддатися лікуванню інакше, воно може перерости в хронічне;
  • Присутній на виступі артистів – наяву ви будете збиті з пантелику оманним уявленням про людину або про якусь подію;
  • У сновидінні була присутня артистка-попереду розваги і веселощі;
  • Шлюб з артистом у мріях символізує важкі цілі, але турбуватися не варто, тому що в досягненні їх вам буде супроводжувати удача.

Сонник Міллера

У сонник Г. Міллера образ артиста говорить про швидкі несподіванки, ви можете, як зіпсувати відносини з близькими, так і раптово захворіти. Спостерігати із залу за виступом – вас чекають неприємні зустрічі і фінансові втрати. Якщо ви дивилися зі сцени, то вам належить схитрувати, щоб виявити брехню.

Сонник Ванги

  1. На думку Ванги, артист-чоловік уві сні-це нагадування про якусь дану обіцянку, яку обов’язково потрібно стримати.
  2. Привиділося, що дарували квіти акторові, значить, вам необхідний відпочинок для відновлення життєвої енергії. А дружба зі знаменитістю в сновидінні віщує піднесення, можливе просування по службі.

Сонник Фрейда

З. Фрейд розтлумачив приснилися постільні сцени з артистом як відображення стану особистого життя. Картина свідчить про незадоволеність в інтимному плані, нещирості щодо партнера. Не варто обманювати близьку людину, краще зізнатися. Буде набагато неприємніше, якщо це розкриється пізніше. Зараз у вас є шанс вирішити все обопільно.

Висновок

Кожне сновидіння – це зашифроване послання, яке при правильному тлумаченні може допомогти вам відповісти на всі питання. Артисти мають на увазі награність, тому будьте уважні, відрізняйте фальш від правди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *