До чого сниться Асфальт: тлумачення в різних сонниках

Асфальт-занадто непоказний образ сновидіння, і багато людей не піддають його розшифровці. Як стверджує сонник, асфальт може говорити про прийдешні кардинальні зміни, раптову любов і перепони на шляху. Чого конкретно чекати, ви дізнаєтеся, згадавши деталі сновидіння.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Греза, в якій ви бачили себе йдучим босоніж по асфальту, пророкує реалізацію задуманого. Дорога була мокрою – ви уникаєте відповідальності за свої дії або бездіяльності. Він був недоглянутим-попередження можливого погіршення самопочуття, необхідний відпочинок і прийом вітамінного комплексу;
  • Привиділася кров на чорному асфальті, як не дивно, але чекайте щасливого кохання;
  • Віщує багато перешкод на шляху асфальт, підготовлений для укладання дороги;
  • Займатися укладанням нового асфальту-сон, обіцяє нові знайомства з важливими людьми;
  • Бачити робітників, які укладають покриття – не за горами зміни, від них можна чекати впевненість і стабільність;
  • Якщо довелося мити покриття, то попереду новий цікавий проект;
  • Сон, в якому довелося відмивати кров з нього, передрікає небажану зустріч з родичами;
  • Малювали крейдою? Вас чекають приємні зустрічі зі старими знайомими.

Сонник Міллера

Пан Міллер у своєму сонник описував сюжет, в якому сновидець йшов босим по доріжці. Такий сон говорить про необхідність висловитися, розвантажити голову від накопичених емоцій і вражень. Близькі люди поставляться з розумінням. Представниці прекрасної статі босонога прогулянка по асфальтовій дорозі віщує сильну любов.

Сонник Ванги

В інтерпретації Ванги дорога покрита асфальтом символізує порожнє життя, немає ніяких цілей, планів. Залишати сліди в ще не застиглому покритті пророкує сновидцю запам’ятовуючийя вчинок або відкриття, що дозволить заявити про себе. Бачити на ньому не свої відбитки-участь у нечесних справах.

Сонник Фрейда

З точки зору психоаналітика, прогулянка по асфальту символізує стабільні інтимні стосунки, приємного партнера. Якщо наснилося, що ви є машиністом катка, варто зменшити натиск по відношенню до партнера, проявляйте менше жорсткості і більше слухайте його.

Висновок

Значення асфальту в сновидіннях досить позитивне. Відновивши картину більш детально, ви зможете зрозуміти, в якій сфері очікувати поліпшення умов, а в якій — появ перешкод. Знання цих речей допоможуть отримувати максимум ефективності від того, що відбувається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *