До чого сниться автобус?

Рух на автобусі уві сні може означати, що Ви не отримаєте належних результатів саме там, де найбільше на них сподівалися.

  1. Якщо ви уві сні очікуєте автобус, то цілком ймовірно ви і в реальності очікуєте чого-небудь. Однак зверніть увагу на те, який автобус ви дочекалися – якщо заповнений людьми, це означає, що ваші очікування не марні, а якщо порожній, то і ваші очікування будуть порожніми.
  2. Якщо автобус повністю заповнений і Вам доводиться стояти, то будьте готові до конкурентної боротьби, щоб не бути викинутим на узбіччя життя.
  3. Якщо ви сіли в автобусі, то ви захоплені вашими планами, але зверніть увагу на кількість людей в автобусі, чим їх більше, тим ваші плани мають усі підстави збутися, а не стати марною тратою часу.
  4. А ось якщо наснилося, що їдете на автобусі, який слідує рейсом, який вам не підходить, то це означає, що ви визначили напрямок у своєму житті неправильно. Може бути, потрібно уповільнити хід і подумати про своє життя?

За сонником Фрейда: Якщо приснився автобус — це говорить про те, що ви втомилися від самотності або від непостійності. Ви чекаєте свою половинку, про яку давно мрієте. Якщо автобус переповнений людьми, то ви не можете зробити вибір, який змушує вас страждати.

За сонником Цвєткова: Їхати в сні в автобусі говорить про те, що вас чекає в житті скрутний період коли ваші фінансові справи опиняться під загрозою.

За сонником Хассе: якщо ви бачите автобус уві сні або їдете в ньому значить то підвищення по службі або успіху в справах про які ви мріяли не трапиться.

За езотеричним сонником: вам здається, що життя безпросвітне і позбавлене задоволень? Але, озирніться в автобусі який вам снитися, скоро вам в житті належить випадкова зустріч з впливовою людиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *