До чого сняться абрикоси?

Цей символ, снящийся вам, говорить про те, що незабаром доведеться зняти з себе рожеві окуляри ілюзій і зануритися в реальне життя. Але, важливіше цей символ в контексті сну.

  1. Якщо вам сниться сон, в якому є абрикосові сади-це означає, що ваше майбутнє, яке ви уявляєте безхмарним, таїть в собі невелику печаль.
  2. Якщо абрикос їсте ви, то і вам доведеться розчаруватися в чомусь, а якщо абрикоси їдять інші, то вчинки інших людей порадують вас до глибини душі.
  3. Сон, в якому ви їсте абрикоси, означає можливість потрапити під нехороший вплив інших людей.
  4. Однак якщо ви їсте надзвичайно соковитий абрикос, сік якого капає на землю, тече по підборіддю-це зовсім інший знак говорить, що вас чекає романтична, любовна пригода, але миттєва і без продовження.
  5. Якщо у вашому сні інші люди їдять абрикоси, то в житті ви не дуже задоволені спілкуванням з людьми з вашого оточення.
  6. Якщо вам приснилося, що ви спостерігаєте абрикосові дерева, то в реальному житті ви глибоко помиляєтеся і будуєте ілюзії. Слід подумати про майбутнє, напевно вам воно здається досить успішним, але, можливо, воно буде не зовсім таким, як ви його бачите.

За сонником Фрейда: Сон, в якому ви їсте абрикос, означає що у Вашому житті з’явиться нова прихильність. Якщо ви розкушуєте плід і виймаєте кісточку, то ваша партнерка незабаром завагітніє. Якщо ви зриваєте абрикос з дерева, то в реальності ваш партнер може бути незайманим або досвід інтимних відносин його мінімальний.

За сонником Цвєткова:їсти уві сні абрикоси – значить випробувати в житті період благополуччя і морального спокою.

За сонником Хассе: Чим більшу кількість плодів ви з’їли, тим більші втрати віщує той сон.

За езотеричним сонником: стиглий, смачний плід символізує життя наповнене задоволеннями. Кісточка посаджена в землю передбачає появу спадкоємця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *