До чого сниться абажур?

Якщо снитися абажур жінці, то це сигнал про те, що незабаром її чекає душевний дискомфорт, пов’язаний з особистим життям. Якщо абажур приснився чоловікові, то, швидше за все його чекає успіх в кар’єрі або якомусь починанні.

Якщо уві сні Ви сидите під абажуром і насолоджуєтеся затишком домашнього вогнища, то наяву Вас чекають зміни в особистому житті. Такий сон пророкує, що незабаром Ви можете вступити в шлюб. Молодій жінці сон, в якому вона сама робить абажур, обіцяє спокійне сімейне життя. Якщо уві сні Вам подарували абажур, то наяву особа протилежної статі буде надавати Вам знаки пильної уваги.

За сонником Фрейда: Це символ того, що ви приховуєте свої справжні бажання в інтимному житті і вам від цього сумно. Якщо ваш абажур отримав фізичні пошкодження або покрився пилом, значить в житті ваша пристрасть не знайшла підтримки коханої людини і вам тепер доводиться страждати від цього.

За сонником Цвєткова: бачити абажур уві сні-значить відчути почуття туги або втрати чогось важливого для вас.

За сонником Хассе: означає Що ви будете оточені милістю впливової людини. Якщо абажур виконаний з легкої тканини або паперу, то в реальному житті відчуєте тугу, смуток, занепад сил.

За езотеричним сонником: Абажур символізує що вас оточують не ті люди які вам потрібні і від цього вам погано і сумно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *