До чого сниться байдарка?

Коли ви бачите уві сні байдарку, то це означає, що і в реальному житті вам доведеться якийсь проміжок часу плисти за течією. Не чиніть опір цьому процесу. Це стосується всіх сторін вашого життя як взаємин на роботі, так і відносин з близькими і родичами.

Зверніть увагу на водойму, по якому пливе ваша байдарка. Якщо на воді сильне хвилювання, то вас чекає серйозне випробування. Якщо вода спокійна, то і проміжок життя, коли потрібно плисти за течією, все пройде непомітно і спокійно.

Якщо вас перекине в байдарці у воді, то чекайте серйозних випробувань, ви можете втратити близьку людину.

Якщо ви побачили уві сні спортсменів, сплавляющихся у важких місцях на байдарках, значить, Вам треба готуватися до складного часу, проблем і турбот, але ви зможете пройти труднощі з гордо піднятою головою.

Сон, де ви перший раз опинилися в байдарці і не розумієте, як треба управляти, вас відведе від поганих дій.

За сонником Фрейда: Байдарка це символ парної роботи, але в реалії ви не хочете труднощів і тікаєте від них. Ваше життя стало одноманітним і прісним. Це пригнічує ваших сексуальних партнерів і вони тікають від вас до більш цікавих коханців.

За сонником Цвєткова: Якщо сниться, що ви пливете на байдарці, значить незабаром доведеться пройти якісь випробування в житті.

За сонником Хассе: якщо уві сні ви виконали тривалий маршрут на байдарці, то і в реальності вам належить далека дорога наповнена подіями і пригодами. Втім, не завжди приємними.

За Езотеричним Сонником: Плисти на байдарці, значить отримати звістку про те, що вас чекає не легкий шлях пов’язаний з подоланням себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *