До чого сниться басейн?

Плавання в будь-якій водоймі завжди хороший знак для сну. Але, в рукотворній водоймі цей знак означає, що вас чекає сильне почуття на грунті любові, в якому обидві сторони будуть зацікавлені в його розвиток.

Зверніть увагу, якщо у сні ви встанете в басейні і не відчуєте дна, то швидше за все почуття не будуть мати продовження через деякий час, а от якщо ви твердо встанете на ноги і відчуєте дно, то почуття можуть перерости у весілля.

Але, у цього символу, є ще одне значення. Якщо ви бачите уві сні басейн порожнім, то це говорить про те, що у вас з вашим партнером все скінчено. Почуттів більше немає і прийшов час поговорити з ним про це.

За сонником Фрейда: Басейн – це місце, де ви відчуваєте себе в безпеці і разом з тим можете робити те, що вам заманеться. Басейн – це символ того, що ви зараз відчуваєте максимальне задоволення від близькості з партнером, однак ви почали мріяти про більше і вам рано чи пізно захочеться розширити межі дозволеного, бо спокійні почуття – це для вас нудно.

За сонником Цвєткова: Плавати в басейні – отримати захист впливових людей.

За сонником Хассе: Якщо вам сниться басейн – це означає що у вас все в порядку зі здоров’ям і ваші тривоги даремні.

За Езотеричним Сонником: Порожній басейн, який ви бачите уві сні, народжує буйні фантазії у вашій голові про те, як вам буде приємно плавати в ньому. Цей знак сну говорить про те, що незабаром вашим планам судилося збутися, а вам треба трохи набратися терпіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *