До чого сниться бар’єр?

Це знак перепони яка стоїть на вашому шляху. Це дуже символічний і неоднозначний знак сну. Важливо зрозуміти, що ви з ним робите. Якщо ви зможете подолати його, то в реальному житті вас чекає реалізація тих справ, які ви запланували.

Однак якщо ви при подоланні бар’єру поранилися, то виконання задуманого буде пов’язане з певним ризиком. Ну, а якщо ви не змогли уві сні його подолати, то не сподівайтеся, що і в житті у вас вийде те, що ви задумали.

Якщо ви готуєте для когось перешкоди уві сні, то в житті у вас з цією людиною чекає явне протистояння. Якщо ви готуєте перешкоду для протилежної статі, то вас чекає сварка з коханою людиною.

За сонником Фрейда: Бігти, натикатися на бар’єри – значить витрачати багато сил для того, щоб перемогти. Бачити уві сні бар’єр, значить, в плані інтимного життя з партнером підійти у межах, подолати яку у вас поки немає ні фізичних сил, ні моральних, так і ви не розумієте, навіщо вам це потрібно.

За сонником Цвєткова: Якщо вам сниться бар’єр – чекайте перешкоди в справах..

За сонником Хассе: Бар’єр – це знак попередження сну, про те що ваші плани принесуть більше шкоди ніж користі.

За Езотеричним Сонником: Перестрибнути бар’єр, подолати його – ось сенс життя – немає перемоги без подолання. Доля вас зараз перевіряє на істинність почуттів, якщо ви подолаєте перешкоди у себе на дорозі, значить все у вас складеться так, як ви планували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *