До чого сниться оксамит?

Одягатися в оксамитовий одяг, носити оксамит, купувати його – все це знак того, що нарешті-то в житті настає сприятливий період після довгих випробувань, тривог і невдач.

  1. Якщо уві сні ви носите оксамитовий одяг — це символізує славу і популярність наяву.
  2. Якщо ви є молодою жінкою і уві сні бачите себе одягненою в оксамитове плаття, то в реальності вам буде необхідно вибрати свого чоловіка з кількох заможних і сильних людей.
  3. Якщо вам приснився старий, неабияк пошарпаний оксамит, то наяву вам слід приборкати свою гординю, інакше це стане величезною перешкодою в досягненні особистого добробуту.

За сонником Фрейда: дотики до оксамиту заворожують і не можуть ні кого залишити байдужим. Якщо вам снитися оксамит, значить ви щиро отримуєте задоволення від інтимних відносин з партнером. Однак якщо оксамит червоного кольору, то його пристрасть іноді вас просто бентежить.

За сонником Цвєткова: Оксамит – це символ раптового богатсва, яке прийде у ваше життя.

За сонником Хассе: Одягатися в оксамитовий одягу – прийняти пропозицію про подорож в приємній компанії.

За езотеричним сонником: немає більш благородної тканини, ніж оксамит. Побачити себе в оксамиті уві сні, значить стати людиною більш високого соціального шару. Незабаром до вас прийде такий шанс, і ви зробите перший крок на цьому важкому шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *