До чого сниться бегемот: тлумачення за різними сонникам для чоловіків і жінок

Нечасто можна побачити уві сні цю африканську тварину, але і таке трапляється. До чого сниться бегемот уві сні? Як стверджує сонник, бегемот може символізувати силу колективу, сильного напарника або ж, навпаки, впливового суперника. Іноді він обіцяє важливу доленосну зустріч з далеко не останньою людиною. Як же зрозуміти, яке значення сну вірне? Слухайте свою інтуїцію, і ви відчуєте відповідний для вас варіант.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Щоб зрозуміти, до чого сняться бегемоти, і витлумачити ваше сновидіння більш точно, необхідно згадати детальніше сюжет сну і всі побачені вами образи. Де саме вам довелося бачити бегемота уві сні – на природі або в неволі, була тварина одна або вам наснилося багато бегемотів, що ви робили в своєму сновидінні. Ці та інші деталі сюжету впливають на загальну картину тлумачення. Так давайте ж розберемося у всьому докладніше!

Де була тварина: на природі або в неволі

Якщо вам приснився бегемот в болоті (як у відомому вірші), то деякий час вас будуть переслідувати невдачі. Особистого життя це не торкнеться, а ось в справах і в спілкуванні з друзями, клієнтами, підрядниками, та й просто з продавцем в магазині буде непросто. Вам, ймовірно, буде здаватися, що всі змовилися проти вас. Нехай вас порадує той факт, що це займе лише деякий час. Бегемот в болоті часто сниться на піку негараздів, так що швидше за все ви вже перебуваєте в пригніченому настрої.

Сон, бегемот в якому стояв у чистій воді, сниться до великої удачі. Це можуть бути довгоочікувані приємні новини, які принесе вам не менш приємна особистість. У справах кар’єрних теж очікується період везіння. Зверніть увагу, чим чистіше вода, тим успішніше все складеться.

Побачити в сні бегемота на рівнині або в савані може означати дуже цікаве, навіть творче знайомство або подію. І тут дуже важливо не упустити і момент і бути у всеозброєнні, щоб справити найкраще враження. Зустріч буде доленосна, ви однозначно виділитеся з натовпу, зверніть на себе увагу багатьох, але ось чим саме залежить від вас. Однозначний результат не передрікає, все буде залежати тільки від Вас і вашої обізнаності та компетенції.

Якщо Вам приснився бегемот в цирку або в зоопарку, найближчим часом ви відчуєте несвободу, скутість у своїх діях. Не залежні від вас обставини будуть заважати вам реалізувати ваші плани, але не поспішайте від них відмовлятися. Рано чи пізно несприятливий період закінчиться, і ви зможете проявити себе.

Якщо вам приснилося багато бегемотів

Пара цих великих і жахливих тварин може бути витлумачена по-різному, в залежності від їх взаємодії один з одним. Бились бегемоти, як не дивно, сняться до того, що велика халепа обійде вас стороною, це відноситься саме до тієї ситуації, за яку ви останнім часом так переживали.

Бегемоти, які грали один з одним, або ж просто ніжилися поруч в прохолодній воді сняться тим людям, яким так важко знайти спільну мову зі своєю другою половинкою, що вони подумують про розрив. Сон повідомляє, що варто дати один одному ще один шанс.

До чого сниться багато бегемотів-стадо, що біжить в вашу сторону, не обіцяє нічого хорошого. Проблеми і нападки з боку впливових людей, колег, старше за посадою посиплються на Вас градом! Ви зараз в епіцентрі люті. Необхідно прийняти, і, незважаючи на емоції і згасаючі сили, зібрати волю в кулак і продовжувати робити те, що ви повинні. Саме ваша холодна голова, байдужість і непохитність допоможуть вам вистояти на цьому непростому етапі. Стадо мирно пасуться бегемотів обіцяє придбання нових зв’язків, вдалі знайомства. Причому, чим більше стадо, тим сильніше значення сновидіння.

Колір шкури: білий, сірий, чорний

До чого сниться білий бегемот – це символ добрих намірів, адекватного і позитивного заступництва. Ви не будете почувати себе пригнобленим, а навпаки, відчуєте до свого начальства найщиріше почуття поваги.

Як говорить сонник, білий бегемот означає, що вас чекає велика угода або виконана успішно робота, яка зміцнить ділові контакти? і залишиться тільки не розгубити заслужену довіру. Зараз відмінний період для рішучих і ризикованих дій.

Сірий колір сам по собі нейтральний. Постарайтеся згадати, була тварина сіро-біла або сіро-чорна — відштовхуючись від цього, можна зрозуміти в який бік ваша налагоджена і налаштована як механізм життя незабаром зміниться.

Як стверджує сонник, чорний бегемот зазвичай є пригнобленим особам, спраглим звільнити розум від почуття залежності. Швидше за все, є людина, що має над вами владу у вигляді маніпуляцій, шантажу або рукоприкладства.

Тепер важливо згадати агресивно чи був налаштований житель савани у вашому сні? До чого сниться чорний бегемот агресивний – все стане ще складніше, третирування перейдуть у крайні форми, а у вас може не залишитися моральних сил на опір. Позитивний контакт з твариною – ваші взаємини не приречені, і, можливо, шляхом ваших старань, спілкування стане більш здоровим.

Що робив бегемот у вашому сновидінні?

  1. Гіпопотам мирно пожовував травичку у Вашому сні? Це відмінний знак! Найближчим часом все буде спокійно і в сімейних справах, і в кар’єрних. Для вас цей спокій, швидше за все, є довгоочікувані, тривоги незабаром вас покинуть. Вітаємо!
  2. Образ сплячого бегемота говорить про те, що начальник або великий клієнт будуть до вас прихильні найближчим часом. Можна по-максимуму використовувати цей період для реалізації задуманих справ.
  3. Бачити сидячого бегемота зі спини – втратити контроль над ситуацією і на деякий час стати «невидимкою». Нехай це буде на найприємнішою для вас дією, але максимально безпечною. Життя-низка різних подій, одне з них обов’язково переламає ситуацію в інший бік.

А які дії уві сні зробили ви?

Якщо ви дивилися на бегемота і боялися підійти, то цілком ймовірно, в вас сидить страх змін або страх бути висміяним. У дитинстві, швидше за все, ви постраждали від завищених очікувань батьків і вчителів. Але постарайтеся позбавити від вантажу минулого, в сьогоденні ви самостійна особистість.

Якщо ви годували бегемота уві сні, новий впливовий знайомий викличе у вас почуття симпатії. Попереду у Вашого тандему багато цікавих і вельми успішних проектів. Постарайтеся не переглянути цю людину і не переплутати з тим, хто лише видає себе за цікаву вам особистість.

Якщо бегемот гнався за вами або ось-ось і наздогнав би, така гонитва у сні означає, що наяву знайдеться безліч недоброзичливців, які будуть справно вставляти палиці вам в колеса, щоб не дати вам досягти бажаної мети. Що вам зробити? Перервавши навіть швидкоплинне спілкування з неприємними особистостями, ви зменшите ризик провалу в майбутньому. Якщо ви успішно втекли від тварини, то ви зможете піднятися над обставинами — труднощів не уникнути, але ви з блиском все подолає і досягнете того, чого дуже давно прагнули

Хто побачив сон: жінка, чоловік, дитина

Для чоловіка є одне виняткове тлумачення – бегемот з дитинчатами сниться холостякам напередодні доленосної зустрічі з майбутньою матір’ю його дітей. Якщо чоловік одружений, то дане сновидіння може передвіщати хороші новини здалеку.

До чого сниться бегемот жінці-такий сон може означати вагітність. Можливо, його розмір уособлює великий живіт. Особливо велика ймовірність «цікавого положення» в тому випадку, коли в сюжеті сну були присутні дитинчата. Також для жіночої статі бегемот уособлює вашого коханого, який з вами занадто нечуйний. Цей образ підтверджує ваші побоювання, інтуїція не помилилася.

Якщо ваша дитина розповіла вам про сон, де бегемотик плескався у воді, то наяву у нього пропаде мотивація і він просто «попливе» по хвилях обставин. Такий сон може наснитися перевантаженим діткам, у яких крім школи ще багато різних гуртків. Насправді в глибині душі вони цього і бажають – просто жити і насолоджуватися дитинством, яке так коротке.

Вам варто почути свою дитину через його сновидіння і постаратися знизити вимоги. Якщо ж уві сні дитина побачила гуляючого по казковому лісі бегемотика, то ваше чадо чекають зміни, пов’язані з цікавою зустріччю. І саме ця зустріч буде “поштовхом”, який дитина давно чекала, але боялася з вами поділитися. Будьте готові!

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Якщо сниться бегемот – до чого це? Гіпопотам уособлює міць і силу, наяву ця тварина здатна за кілька хвилин затоптати людину. Тому бегемот уві сні може уособлювати як вашу рішучість, так і надійного покровителя, а також розмір проблем, з якими вам доведеться зіткнутися. Зрозуміти правильне тлумачення сну вам допоможуть сонники від різних авторів.

Сонник Міллера – у вас буде конфлікт

Тікати від агресивного бегемота уві сні означає зустріч з дуже сильним конкурентом. Якщо при цьому він ще й вкусив вас, і ви відчули сильний біль, то, на жаль, результат цієї зустрічі буде на користь опонента. Можна, знаючи все наперед, мінімізувати можливі втрати.

Сонник Ванги – подбайте про здоров’я

Бегемот може прирізати людям з надмірною вагою або схильним до ожиріння. А якщо поки з фігурою все в порядку, зверніть особливу увагу на режим свого харчування, сходіть до лікаря, перевірте роботу всіх систем травлення.

Сонник Фрейда – придивіться до свого партнера

Бегемот уві сні уособлює вашого сексуального партнера в реальності. Скоріше всього, він володіє такою ж товстошкірістю, не враховує ваші особливості, зацікавлений в отриманні задоволення тільки для себе.

Якщо ви побачили уві сні маленького мультяшного бегемотика, то ваш обранець – незріла особистість. Він хоче зовсім не того, чого ви. Фрейд рекомендує позбавлятися від такого «пасажира», адже ви можете зустріти людину, яка подарує вам прекрасні миті, а не одне лише розчарування.

Сучасний сонник

Бегемот обіцяє цікаве знайомство з впливовою і сильною духом людиною. Якщо тварина спить або пливе – та сама особистість поставиться до вас прихильно. Бачити як прямо на Вас біжить і розлючений бегемот – ви зустрінетеся лицем до лиця з противником. Якщо ви намагаєтеся дресирувати гіпопотама, таке сновидіння попереджає про нездійсненність ваших мрій і марність спроб їх реалізувати.

Висновок

Практично у всіх відомих сонниках тлумачення сну про Бегемота дуже схожі-це доленосна зустріч. Зустріч буде з тих, що пам’ятають все життя. Людина буде впливовий або схильний панувати. Надати він може як допомогу, заступництво і опіку, так і зруйнувати ваші плани в пух і прах. Уважніше придивляйтеся до людей, які вами цікавляться, і все буде чудово!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *