До чого сниться Баян: тлумачення в різних сонниках

Інструменти є символами радості і розваг. Як тлумачить сонник, баян може наснитися, обіцяючи веселощі або легке вирішення поточних питань. Ви позбудетеся від тривог і неприємних турбот. Зрозуміло, в залежності від відбуваючихся уві сні подій тлумачення може мати відмінності.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо молода дівчина грає на інструменті, незабаром вона познайомиться з хлопцем;
  • Для чоловіків подібний сон обіцяє повагу з боку оточуючих. Ви опинитеся в центрі уваги;
  • Якщо ви даруєте баян іншій людині, значить, в реальному житті ви намагаєтеся, щоб хтось звернув на вас увагу. Вам важливо сподобатися цій людині;
  • Якщо ви спостерігаєте за грою іншої людини, у вашому житті настануть складні часи. Доведеться подолати низку негараздів, зате потім вас чекає довгий період щастя і безтурботного життя;
  • Якщо ви граєте уві сні, але не вмієте цього робити насправді, вас може очікувати підступ з боку давнього друга. Ймовірно, він давно ображений на Вас і чекає підходящої можливості завдати удару. Деякі сонники трактують таку гру, як пошук чогось нового у стосунках. Не забувайте про те, що у вас вже є. Можливо, ви женитеся не за тим.

Сонник Міллера

Міллер говорить про те, що баян, натякає вам на розваги в найближчому майбутньому. Вас чекають розважальні заходи і задоволення. Якщо таких на горизонті немає, влаштуйте їх самі собі. Вам необхідна нова обстановка і позитивні емоції. Занадто довгий час ви концентруєтеся тільки на проблемах. Освіжіть свою голову.

Сонник Ванги

Ванга вважала, що баян в сновидінні віщує ланцюжок неприємностей і перешкод в житті сновидіння. Якщо ви лише чуєте звуки гри на музичному інструменті, наяву ви дуже втомилися і вам треба добре відпочити. Залиште на час вирішення важливих питань. Після короткої відпустки ви станете більш продуктивними.

Сонник Фрейда

Гру на баяні Фрейд вважає символом інтимного зв’язку. Якщо уві сні хтось запитує, не могли б ви зіграти на інструменті, значить, в реальному житті про ваші стосунки знають багато. Ви є об’єктом пліток і розмов. Якщо музичний інструмент припадає пилом на полиці без потреби, ваші бажання і фантазії сексуального характеру не втіляться в життя. Зламаний баян обіцяє розрив відносин.

Висновок

Сонники допоможуть вам вірно розтлумачити сновидіння, оскільки велике значення в трактуванні мають деталі саме Вашого сну. Баян може передвіщати як радість і веселощі, так і обман. Згадайте, хто грав, яку мелодію, і при яких обставинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *