До чого сниться Бетон: тлумачення в різних сонниках

Бетонні вироби вкрай міцні і в звичайному житті асоціації з цим матеріалом пов’язані саме з твердістю і стабільністю. Що робити, якщо вам приснилася бетонна стіна або інший виріб з бетону? Чого очікувати від подібного сну? Як вважає сонник, бетон уві сні попереджає, що необхідно відгородитися від світу.

Тлумачення в залежності від деталей

Уві сні має значення, за яких обставин вам сниться та чи інша подія або предмет.

  • Перестрибнути через бетонну стіну означає, що в житті ви зможете легко впоратися з виникаючими проблемами. Будь-які завдання вам під силу. Якщо ви вирішили піти напролом через стіну і пробили в ній дірку, значить, ви дуже стійкий і рішуча людина, готова йти до кінця. Впевненість в собі допоможе вам досягти поставленої мети;
  • Якщо молода дівчина намагається сховатися за бетонною спорудою, її чекає зв’язок з молодою людиною, яку не схвалює її оточення. За ці відносини пізніше стане соромно;
  • Якщо жінка дереться на стіну, її майбутнє не матиме труднощів. Життя стане розміреним і спокійним;
  • Чоловікові сон може сказати про те, що він сильна особистість із залізобетонним характером;
  • Якщо ви зруйнували бетонну будову або перешкоду, вас чекає перемога над недоброзичливцями. Ви зможете обвести їх навколо пальця і вийти зі скрутного становища;
  • Якщо уві сні займаєтеся будівництвом стіни з бетону, у реальному житті ви волієте прораховувати все до дрібниць, ретельно складати і розробляти план по досягненню наміченого. Така скрупульозна підготовка допоможе вам уникнути помилок.

Сонник Міллера

Міллер пояснює появу уві сні бетонної перепони у вигляді стіни, як попередження про несприятливу ситуацію найближчим часом. Постарайтеся тримати себе в руках при будь-яких обставинах. Не зривайтеся, інакше це може привести до того, що втратите багато чого з того, чого домагалися так наполегливо ці роки.

Сонник Ванги

Якщо перед вами виникла глуха стіна, яку не можна обійти або перестрибнути, вашим планам хтось завадить. Вам доведеться змиритися з ситуацією, що виникла, оскільки виходу з неї просто немає.

Сонник Фрейда

Сонник Фрейда завжди має власні тлумачення, які відрізняються від інших. Гладка бетонна стіна, на його думку – це символ чоловіка. А стіна з балконами або виступами є символом жінки. Ймовірно, вас чекає швидке знайомство з протилежною статтю.

Висновок

Не завжди побачена уві сні огорожа матиме особливе значення. Можливо, сон просто підказує вам про те, що потрібно встановити свої межі або загартувати характер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *