До чого сниться Безсмертя: тлумачення в різних сонниках

Як вважає сонник, безсмертя уві сні, це хороший знак. Наяву вас чекають нові досягнення і перемоги. У вас є чітка мета в житті і ви робите все необхідне для її досягнення. Дрібні проблеми не є для вас перешкодою на шляху. Всі питання ви віддаєте перевагу вирішувати відразу ж.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо ви побачили свого друга уві сні безсмертним, це говорить про те, що ви почнете його поважати ще більше. Думка товариша матиме для вас значення, станете прислухатися до порад знайомого. Швидше за все, ви будете мати спільну справу, в якій він проявить себе якнайкраще;
  • Якщо в сновидінні ви винайшли засіб, що допомагає жити довше, в реальному житті вас чекають складні часи. Ви хочете здійснити свої мрії, але при цьому ваше оточення вас не підтримує і не схвалює. Вам буде дуже не вистачати підтримки рідних людей;
  • Якщо ви почули з ЗМІ або прочитали про те, що винайшли еліксир безсмертя, потурбуйтеся про здоров’я ваших родичів. Хтось із них може серйозно захворіти. Хвороба зажадає концентрації всіх сил і ресурсів. Вам знадобиться багато енергії і грошей, щоб перемогти захворювання;
  • Якщо дівчина уві сні обіцяє зробити вас безсмертним, скоро ви познайомитеся з майбутньою дружиною;
  • Якщо бачите, як старий випиває відвар, що дає безсмертя, чекайте підвищення по кар’єрних сходах. Якщо йому не вдається випити еліксир і посудину, в яку він був налитий, розбивається, остерігайтеся звільнення або втрати основного джерела доходу.

Сонник Міллера

Уві сні ви опинилися в компанії друзів, які замість пива п’ють відвар, що дарує довге життя. Таке сновидіння дає вам зрозуміти, що ваше оточення має багато заздрісників і пліткарів. Не варто бути занадто відвертим в компанії знайомих. Не вірте всьому, що вам говорять, і будьте вкрай обережні.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви винайшли спосіб стати безсмертним, всі труднощі на вашому шляху будуть долатися легко і без серйозних витрат з вашого боку. Всі складні ситуації будуть вирішуватися без зайвих питань. Якщо ви є безсмертним уві сні, наяву вас чекає довгий період самотності і нерозуміння з боку оточуючих.

Сонник Фрейда

Якщо безсмертним стає уві сні ваш коханий, наяву з ним може статися непередбачена ситуація, в результаті якої почуття охолонуть.

Висновок

Безсмертя в багатьох сонниках виступає символом насуваючихся проблем. Однак варто розглянути всі тлумачення, щоб пояснення вашого сновидіння вийшло повним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *