До чого сниться Альтанка: тлумачення в різних сонниках

У звичайному житті альтанка асоціюється у нас з приємним проведенням часу в оточенні улюблених і люблячих людей. Як правило, це місце відпочинку для всієї родини. Як тлумачить сонник, альтанка уві сні має велику кількість значень,велику роль відіграють деталі сну. Що ж означає побачити садовий будиночок або альтанку в сновидінні?

Тлумачення в залежності від деталей

Багато що в тлумаченні снів залежить від їх подробиць. Розглянемо основні тлумачення сонників.

  • Якщо ви дивилися на альтанку з боку, сон віщує вам довге щасливе життя, наповнене радістю. Відносини в сім’ї між усіма її членами будуть наповнені любов’ю і взаєморозумінням;
  • Якщо ви самі перебували в альтанці, у реальному житті вас можуть очікувати нові знайомства з протилежною статтю, які приведуть до розвитку любовних відносин. Для молодої дівчини такий сон може означати зустріч з молодою людиною. Для заміжньої жінки сон говорить про її бажання завести інтрижку на стороні. Добре подумайте, перш ніж піддаватися таким бажанням;
  • Перебувати в сні в красивій альтанці натякає на те, що наяву ви часто згадуєте про минуле. Ймовірно, ви щось втратили або не змогли здійснити і досі переживаєте з цього приводу. Для вас характерні часті напади ностальгії. Сон вказує вам на необхідність струсу і фокусування на сьогоденні. Живіть тут і зараз. Давно втрачене повернути не можна, а ось справжнє втрачати не варто, щоб не було знову так боляче за втрачений час;
  • Для підлітків альтанка уві сні може означати приємний відпочинок в компанії хороших друзів;
  • Читати книгу, сидячи в альтанці – до спокою, якого ви так довго чекали.

Сонник Міллера

Призначати зустріч з іншими людьми в альтанці означає, що ваші плани не збудуться, або ви даремно сподіваєтеся на когось. Ймовірно, вас чекає розчарування в людині, на допомогу і дії якої ви сподіваєтеся.

Сонник Ванги

Сидіти в альтанці в сновидінні означає, що ви досить довго йшли до наміченої мети, долаючи сотні перепон на шляху. Тепер настав час відпочити і жити щасливим життям. Настав період благополуччя і гармонії. Тепер вам не потрібно нікуди бігти стрімголов.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви займаєтеся будівництвом альтанки, наяву ви чекаєте з нетерпінням побачення, або романтичної вечері з коханою людиною. Якщо ви сидите в альтанці удвох з партнером, ваші відносини стануть ще міцнішими і вас чекає довге і щасливе життя з вашим обранцем. Ви будете обидва вірні один одному все життя.

Висновок

Альтанка уві сні говорить про умиротворення і щасливе життя. Відпочинок в такому місці віщує безтурботне світле майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *