Сонник: до чого сниться прати білизну уві сні, тлумачення для чоловіків і жінок

Снам багато хто не надають значення, особливо якщо ви побачили такий буденний сюжет. До чого сниться прати білизну уві сні? З чим можна пов’язати прання: з протистоянням, боротьбою, плітками. Ось так і тлумачить сонник прати білизну руками або в пральній машині. Ця побутова діяльність в сновидінні може розповісти про ваше становище в суспільстві, про думку оточуючих про вас. Нерідко сон, прати білизну в пральній машинці або руками ознаменує перемоги. Звернувшись до сонників, ви зрозумієте, на яку сферу життя вказує бачення.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Прати білизну уві сні – до чого це? Як і багато символів, прання білизни розшифровується неоднозначно. Адже сновидець міг прати руками, в пральній машині або просто спостерігати за процесом. Розберемо всі випадки окремо, і тоді комплексний погляд на деталі допоможе прояснити прихований сенс вашого сновидіння.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Для дівчини прання своєї білизни свідчить про її духовну чистоту, такий сон обіцяє хороше сімейне життя. Якщо дівчина пере дуже брудну білизну і не може його відчистити, то вона ризикує стати об’єктом пліток або обману з боку сильної статі.
 2. Для жінок прання білизни свого чоловіка говорить про сумніви в ньому. Тут підкаже сама білизна:; якщо воно чиста-сумніви безпідставні, а якщо брудна-тут є місце зраді. Додаток в сім’ї віщує догляд за дитячою білизною, також цей сон говорить про хороше здоров’я.
 3. Для чоловіків прання віщує позбавлення від проблем, новий етап життя, більш легкий і радісний.
 4. Бачити при пранні кишені штанів – до прибутку, а помітити їх відсутність, значить, відчувати тимчасові фінансові труднощі.
 5. Дитині сниться, що він сам пере — це знак батькам, що вони недостатньо уважні до нього. Проявляйте більше турботи і любові.

Яку білизну ви прали — постільну або нижню?

 • Якщо постільна, то сон застерігає вас від хвороб. Ви переробляєте, стомлені, необхідний хороший спокійний відпочинок. Постільна білизна також говорить про вашого партнера. І якщо в сновидінні ви прали величезну купу постільної білизни, то вам не варто бути занадто впевненими у надійності партнера.
 • Вручну віджимати постільну білизну-сон так само попереджає вас про зраду. Чистота води під час процесу дає інформацію про те, які розмови ведуться за вашою спиною. Чиста білизна символізує повагу, а брудна – критику.
 • Прання нижньої білизни говорить про ваші докори сумління, ви вчинили нечесно щодо партнера або плануєте це зробити. Прати чужу нижню білизну-інтуїція підказує вам, що партнер з вами недостатньо відвертий.

Була білизна майже чистою або дуже брудною?

Сприятливим знаком в сновидінні вважається відіпрати білизну. В реальному житті ви впораєтеся з усіма невдачами, підсумок буде сприятливим, всі ваші плани зможуть реалізуватися так, як і задумано. Ідеально чиста білизна пророкує легку перемогу.

Брудна білизна віщує невдачі в справах. Це застереження, ви себе скомпрометуєте, дасте привід для поганих розмов. Дівчина уві сні старанно намагається позбутися плям на сукні – ця картина попереджає її, що поправити репутацію буде дуже складно. В цілому бруд на білизні – попередження про те, що ваші необдумані дії зіпсують про вас думку партнера, близьких або просто знайомих людей.

Ви прали руками або в пральній машинці?

Як говорить сонник, прати білизну руками-це певна праця в досягненні своїх цілей. Якщо під час прання ви відчували, що обов’язково повинні закінчити, то на роботі ваші обов’язки стануть ширшими. У нічному баченні ви відчували гордість за виконану роботу-вам під силу будь-яка справа, будь-який проект.

Використання дошки при пранні – означає труднощі і перешкоди. Коли сплячий воліє прання на руках поруч стоїть машинці, сон говорить про його скритності, він не хоче афішувати певні речі.

Продовжуємо вивчати сонник: прати білизну в пральній машинці говорить про майбутню легку перемогу, про швидкі досягнення. Спостерігати за роботою машинки – сон говорить про внутрішні тривоги. Проведіть самоаналіз, знайдіть причину, що викликає занепокоєння. Швидке прання в машинці-вказівка не втрачати часу даремно.

Що ще ви робили уві сні з одягом?

Картина, в якій ви розміщували чисту білизну на мотузці, обіцяє Вам удачу, припинення турбот. Дівчині такий сон пророкує заміжжя. Вивішувати розкішну постільну білизну обіцяє в майбутньому великі гроші. А брудна білизна на мотузці віщує невдачі, інтриги і плітки.

Довга білизняна мотузка обіцяє вам довге життя, а якщо ви помітили на ній вузли, то чекайте перешкод на своєму шляху. Пошарпана мотузка застерігає від небезпек, а нова пророкує зустріч з товаришами.

Прасувати речі уві сні-хороший знак, він говорить про швидке вирішення суперечок, залагодженні всіх справ, усунення суперників. Сюжет, в якому дівчина гладила постільну білизну, говорить про правильний вибір партнера для заміжжя. А процес відпарювання сукні віщує конкурентку, головне — бути готовою до такого повороту, бо суперниця принесе неприємності. Чоловік, уві сні гладив сорочку, скоро піде на побачення. Якщо сновидець обпікся в процесі прасування, то його чекає конфлікт на грунті ревнощів.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Авторитетні видання прання білизни трактують в цілому сприятливо, тільки брудна білизна у снах несе злі розмови, інтриги і безчестя. Зміна постільної білизни на чисте говорить про швидку удачу, про поліпшення самопочуття. Якщо уві сні ви міняли білизну на брудну — такий сон може символізувати майбутню образу, розчарування в близькій людині, а також хвороба. Міняти білизну — сімейним людям таке сновидіння пророкує складності у відносинах, потрібно виявити проблеми, поговоривши з партнерів, не допускайте скандалів і недовіри.

Сонник Міллера — боротьба з недоброзичливцями

Процес прання пророкує боротьбу. Вам нема про що турбуватися, якщо білизна відчищалася, перемога вам дістанеться легко. Займатися брудною білизною обіцяє плітки про вас, ви самі станете генератором чуток про себе, зробивши необдумані вчинки. Якщо не хочете стати об’єктом пересудів, уважно ставтеся до своєї репутації.

У мріях прали красиву білизну, значить, ви цінуєте розкіш і прагнете до неї, як би ви не намагалися заглушити в собі це бажання. Молодій дівчині снилося, що вона гладила світлу і чисту білизну, значить, її найближчим часом чекає щасливе заміжжя.

Сонник Ванги-перешкоди і труднощі

 • Ви вичавлювали білизну руками — попереду вас чекають труднощі і перешкоди, близькі вас розчарують.
 • Прання в брудній воді передрікає брудні чутки про вас. Ви самі дасте для них привід. Коли в сновидінні білизну не вдалося відчистити від бруду, то наяву, після тривалої боротьби, ви не зможете здобути перемогу.
 • Випрати білизну дочиста-успішно вирішити ділові та особисті питання. Прання має на увазі усунення непотрібного, тому на найближчий час ваше життя буде безтурботне.
 • Рвана і стирана білизна обіцяє розбрати і конфлікти з близькою людиною;
 • Прання білизни може мати на увазі зміну вашої думки в багатьох питаннях.

Сонник Фрейда — щастя у відносинах

Фрейд у своєму сонник відносить білизну до символів жіночої сутності. Якщо сплячий бачить уві сні білизну, значить, він повністю задоволений своїм інтимним життям, а партнер його влаштовує. Спостерігати в сні гарну дівчину, що займається пранням білизни — людині хочеться нових відчуттів, йому стає нудно і він задивляється на дівчат. Уві сні просити допомоги в пранні білизни-наяву перекладати відповідальність за свої промахи в ліжку на партнера.

Відпирати білизну – картина говорить про те, що сновидець хоче приховати якісь обставини, неприємні моменти, швидше за все йому соромно за ці події. І не виключений варіант, що він приховує від партнера брехню, або збирається зробити її.

Сучасний сонник — очищення від негативу

Як каже цей сонник, прати білизну в машинці обіцяє зміни, позбавлення від негативу. Якщо машинка уві сні нова, ви переглянете свої погляди на життя, у вас з’являться нові ідеї. Приснилося щоденне прання, ви можете чекати успіху, але він не буде миттєвим. Якщо з пральної машини пробивається назовні піна, сон обіцяє вам успіх, але будьте готові, що його ніхто не помітить, тому що всім буде не до вас. У момент прання з машинки полилася вода-сон попереджає, що навколо вашої персони з’являться чутки.

Сплячий випрасував верхній одяг, значить, він зможе врегулювати всі питання, що стосуються бізнесу і роботи. Ви будете зривати всі зірки, якщо уві сні довелося розвішувати стірану білизну. Сон, в якому ви займалися пранням не своєї білизни, вказує на душевні терзання, зверніться до друзів за підтримкою, вам необхідно висловитися. Така картина також може означати потребу друзів у вашій підтримці. У будь-якому випадку, відвідайте друзів.

Якщо до вас додому приходить прачка уві сні, вона насправді несе хвороби, або ви втратите життєві орієнтири. Скористатися пральньою – вас чекає протистояння, десь на горизонті суперник.

Висновок

Сни відображають стан наших емоцій і здоров’я. Все, що ви переживаєте вдень, відбивається в підсвідомості і приходить вночі у вигляді незрозумілих снів. Сни підказують нам шляхи вирішення тих чи інших ситуацій. Якщо в реальності у вас хороший стан справ, ви не здійснювали ніяких поганих вчинків, то і сни ваші будуть легкими і благополучними. А якщо життя бурхливе, багато негативних емоцій, конфліктів, ризиків, то і сни будуть тривожними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *