До чого сниться Боротися: тлумачення в різних сонниках

Для повного пояснення сну необхідно знати учасників сутички, їх відносини один з одним. Як тлумачить сонник, боротися уві сні можуть як люди, так і тварини. Цей момент теж треба враховувати при тлумаченні сновидіння.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо уві сні ви вступили в боротьбу з ведмедем, сон говорить про виникнення проблем. Будьте напоготові. Боротьба з собакою або вовком говорить про те, що ваш суперник в реальному житті благородний і сутичка буде чесною. Якщо ж ви б’єтеся зі змією, противник може завдати вельми несподіваний удар, обдуривши вас;
  • Якщо спостерігаєте за боротьбою людини і тварини з боку, вас чекають переживання і тривоги. Наприклад, бій з тигром буде означати, що близька людина виявиться вашим недоброзичливцем. Боротьба з акулами обіцяє занепокоєння через пліток колег по роботі;
  • Якщо спостерігаєте бійку тварин, наяву можете посваритися з одним, Ви вступите з ним в словесну перепалку;
  • Якщо ви прийшли на змагання тварин в спорт-бар, ви успішно реалізуєте задумане. Всі ваші плани втіляться в реальність незабаром;
  • Бій биків або бій тореадора з биком пророкує вам майбутні екстремальні розваги. Факір і кобра уві сні можуть обіцяти веселощі і галасливу компанію. Бої волков в якості громадського видовища натякають на зустріч з родичами і задушевне спілкування з ними;
  • Якщо чоловік бачить у сні власну боротьбу з іншим чоловіком, його чекають несподівані перешкоди, до яких він може виявитися не готовий.

Сонник Міллера

Якщо ви з кимось воюєте, найближчим часом чекайте неприємних подій. Ймовірно, поява труднощів у вашому житті. Якщо підсумок вашої битви на вашу користь, то і в реальному житті Ви зможете вийти переможцем з обставин, що склалися. Для бізнесменів сон може передбачати появу проблем з партнерами.

Сонник Ванги

Сонник Ванги тлумачить перемогу в боротьбі як перемогу над самим собою, задоволення тим, хто ви є. Поразка ж вона вважала внутрішнім конфліктом, невдоволенням.

Сонник Фрейда

Фрейд вважає боротьбу символом статевого акту. Сон може вказувати на садистські нахили сновидіння в сексуальних задоволеннях.

Висновок

У більшості сонників перемога уві сні як результат будь-якого бою означає перемогу в реальності. А ось те, в якій сфері ви її отримаєте, залежить від подробиць вашого сновидіння. Найчастіше сон підказує вам про ту області життя, яка турбує вас зараз найбільше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *