До чого сняться бородавки: тлумачення за різними сонниками

Іноді уві сні можна побачити себе або іншу людину в не найприємнішому вигляді. До чого сняться бородавки? Як говорить сонник, бородавки попереджають вас про присутність якоїсь негативної енергії у вашому житті, про чиєсь бажання підпорядкувати вас своєю волею. Вам варто дуже уважно вивчити всі подробиці сновидіння, в якому ви побачили бородавки, щоб бути обережніше і обачнішими в дійсності.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Бородавки являють собою вірусне ураження поверхні шкіри. Якщо вам приснилися бородавки – це може бути свідченням того, що якийсь із ваших внутрішніх органів вже довгий час знаходиться в нездоровому стані. А може вказувати на те, що у вашому оточенні є недоброзичливець, який мріє вам насолити. Для того щоб зрозуміти, що означає бородавка уві сні, потрібно розтлумачити це сновидіння з урахуванням всіх його деталей і подробиць.

Вам приснилася одна бородавка або безліч?

До чого сниться бородавка в єдиному екземплярі — хтось задумав зіграти на ваших негативних емоціях, підпорядкувавши вас собі. Така зла воля проявляється в чорних плямах або бородавках на поверхні шкіри уві сні. І тепер ваш організм за допомогою сновидіння попереджає вас про такого недоброзичливця.

Багато бородавок побачити в сні – вам доведеться захищатися від негативних впливів, спрямованих тими, хто бажає вам зла. Бородавки у сні попереджають, що вам належить подолати чимало труднощів на своєму шляху, щоб позбавити свій організм від негативу, захистити свою честь і добре ім’я.

На якій частині тіла вони перебували?

 • До чого сняться бородавки на обличчі – це означає, що в реальному житті вам буде необхідно захищати свою честь, прикладаючи для цього чимало зусиль;
 • До чого сняться бородавки на тілі — недруги намагаються збити вас зі шляху, будують підступи і всіляко шкодять вам в ділових і сімейних відносинах, хочуть зіпсувати вам кар’єру, при цьому, лицемірять і обманюють вас, прикидаючись вашими доброзичливцями;
 • Бородавки на тілі найчастіше локалізуються над внутрішніми органами, які вражені якоюсь хворобою. До чого сняться бородавки на тілі – це означає, що деякі внутрішні порушення ось-ось з’являться у відповідних органах.

На чиєму тілі ви бачили бородавки уві сні?

 • Якщо уві сні ви побачили бородавки на своєму тілі – значить, в реальному житті ви повинні бути готові до безлічі дрібних неприємностей;
 • Як говорить сонник, бородавка у коханої людини означає, що наяву ви можете стати джерелом проблем для партнера;
 • Бачити уві сні бородавки у дитини – вам потрібно простежити, з ким спілкується ваша дитина, з ким він дружить, чи немає серед його друзів злих заздрісників;
 • Наснилися бородавки у родичів – вас чекає неприємна розмова з близькими людьми;
 • Якщо Вам приснився друг, у якого вискочили бородавки- якийсь ваш недоброзичливець обмовить вас в очах вашого товариша;
 • Якщо уві сні ви побачили бородавки у знайомих людей – вам варто бути обачнішими, висока ймовірність того, що ваші знайомі приховують свої справжні наміри по відношенню до вас, лицемірять і обманюють вас.
 • Бачити уві сні бородавки у незнайомої людини – в реальному житті вам варто бути обережніше і обачніше, так як серед ваших близьких друзів і знайомих може перебувати небезпечний недоброзичливець, що ховається під маскою дружелюбності.

Чи пробували ви лікуватися в сновидінні?

Якщо уві сні ви бачите, що лікуєте бородавки – наяву вам вдасться уникнути серйозної небезпеки. Всі бородавки зникли самі по собі – незважаючи на всі перешкоди, ви зможете досягти своєї мети. Погано, якщо уві сні ви зрізаєте бородавки – в реальності ваші відносини з людьми зіпсуються через те, що ви зовсім без підстав намагалися вирішити всі накопичені проблеми виключно силовими методами.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік

 1. Якщо молодій дівчині приснилися бородавки-їй належить боротьба за свою честь і гідність з наклепниками. Але дівчина здобуде перемогу над злими мовами.
 2. До чого сняться бородавки жінці — хтось з її суперниць захоче надати розголосу деякі неприємні подробиці її особистого життя.
 3. Чоловікові, який побачив уві сні бородавки, може повезти у фінансовій сфері, він може отримати якийсь несподіваний прибуток.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Бородавки зазвичай з’являються як знак того, що відбулося первинне ураження якогось внутрішнього органу через деяких стійких негативних емоцій. Хронічна депресія, що виникає після нестриманого прояву будь-яких дуже сильних почуттів, стає причиною порушення вуглеводного балансу в вашому організмі, а це відразу ж відбивається і на шкірі. Так відбувається в реальному житті. А якщо приснилися бородавки – до чого це?

Сонник Міллера – у вас є недоброзичливці

Якщо уві сні вас сильно турбує наявність на вашому тілі бородавок – це означає, що ви будете не в силах відбивати нападки недоброзичливців, які намагаються заплямувати вашу честь.

Побачити уві сні, що бородавки зникають – до подолання всіх перешкод на вашому життєвому шляху, вдалому результату справи, успішному завершенню розпочатого. Якщо уві сні ви намагаєтеся позбутися від бородавок-всі небезпеки, що загрожують вам особисто або ж вашим близьким родичам, ви енергійно і з успіхом відобразіть.

Сонник Ванги — вас чекають неприємності

Побачити бородавку в сні – вас незабаром очікують якісь неприємності, спливуть раніше не вирішені проблеми. Бачити уві сні величезні і огидні бородавки на руках – в реальності заподіяти страждання іншій людині своєю легковажністю та безвідповідальністю. Якщо ви намагаєтеся уві сні звести бородавки – це означає, що наяву ви хочете приховати якийсь непорядний вчинок від оточуючих вас людей.

Якщо в сні хтось простягає вам руку, густо всипану бородавками – це символізує уявного друга, довершившись якого, ви дуже нашкодите і самому собі, і вашим близьким. Не будьте настільки добросердечні з підозрілими людьми.

Ви побачили людину, яка весь, з ніг до голови, покрита жахливими і огидними бородавками, а ви щосили намагаєтеся полегшити його страждання, але вам це не вдається – це знак того, що все людство в цілому варварськи втручається в закони природи, наближаючи катастрофу, яка є невідворотною.

Сонник Фрейда – ви не впевнені в собі

Як говорив відомий психіатр Зигмунд Фрейд, бородавки уві сні, поряд з деякими іншими фізичними тілесними недоліками, є символом статевого акту. Якщо багато бородавок приснилося жінці – це значить, що в реальному житті вона хотіла б мати численні і активні сексуальні контакти. Однак, ця жінка настільки не впевнена в своїй фізичній привабливості для протилежної статі, що таке становище дуже ускладнює їй життя.

Якщо бородавки на тілі бачив у своєму сні чоловік – це символізує його тягу до зв’язків гомосексуального характеру. Сам чоловік у житті виправдовує це тим, що переважна більшість жінок вважають його фізично не привабливим і зовсім не сексуальним.

Якщо ви бачите уві сні бородавки у інших людей – це означає вашу заздрість до тих, хто дозволяє собі займатися одностатевою любов’ю. Самі ж ви хотіли б, але боїтеся або ж не ризикуєте вступати в подібні відносини. Якщо вам приснилося, що ви виводите бородавки на своєму власному тілі – ви всіляко пригнічуєте свій сексуальний апетит і свої таємні бажання.

Сучасний сонник

 • Бачити уві сні бородавки на власному тілі – незабаром хтось захоче зганьбити вашу добру репутацію, і для того, щоб уникнути ганьби, вам буде необхідно докласти максимум зусиль.
 • Бородавки на ногах – доведеться долати незначні труднощі і перешкоди;
 • А на руках – це обіцяє вам фінансове благополуччя і процвітання;
 • Бородавки на обличчі-вам належить витратити чимало сил і часу, щоб захистити свою життєву позицію і відстояти свою особисту думку з якогось важливого питання;
 • На долонях – до несподіваного багатства, великим фінансовим надходженням, Ви отримаєте серйозну грошову винагороду.
 • Бородавка скочила на носі – ви хочете піти від відповідальності за ті невдачі і проблеми, які ви ж самі і створили;
 • Бачити уві сні бородавки на близьких людях-будьте готові до різних сімейних негараздів і чвар;
 • Якщо ж ви бачите в сні бородавки на чужих, незнайомих людей – це означає, що вам необхідно бути обачнішими та пильними, тому що вас можуть оточувати лицеміри і недоброзичливці;
 • Ви зрізали бородавку у себе – ви занадто упорствуете, що не призведе ні до чого хорошого;
 • Ви позбавляєтеся від бородавок – наяву ви перебуваєте в дуже виснаженому стані, як моральному, так і фізичному, і бажаєте опинитися в самоті;
 • Ви успішно позбулися бородавок – вам вдасться подолати всі складнощі і труднощі;
 • Бородавка зникла сама по собі –ви опинитеся сильніше всіх своїх недоброзичливців, і вони не зможуть вам жодним чином нашкодити.

Висновок

Сновидіння, в яких ви бачите бородавки на власному тілі, можуть бути символом фінансової стабільності. Однак бездумна трата грошових коштів може привести вас до злиднів. Також бородавки уві сні можуть символізувати про обман, підступи ворогів і лицемірства. Вам варто бути обережними і пильними, спілкуючись з чужими і незнайомими людьми, не вплутуватися в сумнівні підприємства, щоб не постраждати самим і не доставити незручності близьким людям. Наслідуйте цю пораду, і все у вас буде добре!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *