До чого сниться борода: тлумачення за різними сонниками

Це дуже цікавий сюжет, який людина може побачити уві сні. До чого сниться борода? Як говорить сонник, борода символізує чоловічий початок або фінансову спроможність. Тому якщо вам приснилася борода-це ознака достатку, мужності і успішності. Часто сон може вказувати на ваше становище в суспільстві і взаємини з людьми з найближчого кола спілкування.

Тлумачення значення сну в різних сонниках

До чого сниться борода у себе? Точне тлумачення сну безпосередньо залежить від її кольору, довжини, густоти, форми, і навіть від того, чоловік ви чи жінка. У будь-якому випадку, побачити такий сон-хороший знак, що знаменує успіхи в особистому житті, на роботі і просто в повсякденності. А в численних деталях ми з вами зараз розберемося. Користуйтеся нашими підказками, і ви не упустите жодного важливого нюансу тлумачення.

Вам приснилася власна борода

Якщо чоловікові приснилася борода на своєму обличчі — це ознака успішності і достатку. Але якщо вона була заплутаною, не митою і не стриженою, таке сновидіння, швидше за все, є передвісником майбутнього позбавлення, втрати, марної витрати або засмучення. Як говорить сонник, борода у чоловіка — як знак поваги або гідності, вона може бути символом самовпевненості і підвищеної самооцінки. Ваше сновидіння може бути виразом внутрішнього бажання здаватися вище в соціальному плані перед іншими людьми.

До чого сниться борода у жінки – вона скоро зустріне чоловіка, з яким проведе кращі роки життя, і який стане для неї найулюбленішою людиною і невід’ємною її частинкою. Також, як каже сонник, борода у жінки на своєму обличчі може бути символом нового знайомства, або повернути когось доброго і забутого.

Борода у сні у жінки з дітьми означає, що дітям не вистачає уваги і ласки з боку батька. Подібний сон для вагітної – провісник народження сина. Іноді борода у сні говорить про швидке виконання незвичайних бажань, дивних, але приємних зустрічах і незвичайних, але хороших новинах. Якщо борода приснилася вдові, то це є передвістям повторного вдалого заміжжя.

Якого кольору була побачена вами борода?

 1. Сива борода відсилає до майбутніх заслужених нагород за досягнення. Вона є символом мудрості, розумності і наставництва. Можливо, ваші учні або підопічні скоро зроблять вам приємний сюрприз. Сива борода також буде знаком поваги з боку близьких друзів і родичів.
 2. Чорна борода найчастіше є ознакою здоров’я. Хворому такий сон віщує швидке одужання. Здоровій же людині такий сон обіцяє гарний настрій, відмінне самопочуття і прилив енергії.
 3. Синюватий або блакитний відтінок віщує необгрунтовані сварки або зайві ревнощі;
 4. Сон, борода в якому була руда, ознака скорого сюрпризу, обману або пастки з боку друзів;
 5. Побачити світлу рослинність на обличчі-очікувати просвітлення і отримання довгоочікуваних відповідей на хвилюючі питання.

А якої форми була рослинність на обличчі?

Бачити, як ви голите свою бороду, означає, що ви все частіше намагаєтеся виглядати молодше своїх років. Також можливо, що ви багато ризикуєте своєю репутацією і нехтуєте своїми здібностями заради більш молодого зовнішнього вигляду.

Маленька борідка є символом наближаючого суперництва і боротьби за власні інтереси, власну думку та цілі. Борода і вуса будуть знаком нових приємних знайомств і відносин, дуже ймовірно, що амурних. Закручені догори вуса можуть означати інтриги і ревнощі у відносинах з коханою людиною, які незабаром пройдуть.

Довга борода-символ мудрості і знання, провісник швидких суперечок і дебатів, де ви опинитеся самим проінформованим, обізнаним, компетентним і ерудованим. Підстрижена борода – символ новаторства, сюрпризів в житті і несподіваних поворотів долі.

Була рослинність прямою або кучерявою?

 • Якщо привиділася кучерява борода, скоро вам доведеться спілкуватися з шахраєм і обманщиком. Вас спробують обвести навколо пальця або підставити. Постарайтеся найближчим часом уникати серйозних економічних і ділових угод на роботі, оформлення кредитів або розстрочки, позичання великих сум малознайомим людям і користування послугами підозрілих особистостей.
 • Гладка борода – ознака успішних починань і вдалих вкладень. Такий сон передвіщає не тільки успішну робочу діяльність, вдалі покупки і придбання, але також і несподіваний успіх в особистому житті, сімейних справах і взаєминах з друзями.
 • Щетина є вісником швидше самотності, туги і зневіри. Можливо, що скоро почнуться муки творчості, нападе хандра, і відчуєте себе головним героєм «Обломова». Якщо спочатку була пишна і красива борода, а потім залишилася щетина, ви позбудетеся чогось цінного і важливого.

Якщо приснилася накладна борода

Фальшива борода також стане ознакою обману. Ваше сновидіння застерігає про переслідування, підозрілі особистості, злих підступах і підступах конкурентів у вашому повсякденному житті. Знайте, що в даний момент навколо Вас знаходиться безліч заздрісників і людей, які бажають від Вас позбутися або нажитися. Для деяких людей поруч Ви – всього лише мета полювання і спостереження. Будьте обережні в тривалих походах і відрядженнях, з колегами з роботи, в спілкуванні з малознайомими і підозрілими людьми. Бережіть свої фінанси від сторонніх очей.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

З давніх часів густа рослинність на обличчі у чоловіка була ознакою мудрості, спроможності і високого чину. Ця асоціація передалася сучасним людям через покоління і залишилася глибоко в підсвідомості. Тому борода уві сні по багатьом сонникам може бути передвістям якої-небудь угоди, цікавої ситуації або зустрічі. При цьому багато тлумачів вважають, що успіх в реальному житті безпосередньо залежить від її обєму і густоти.

Сонник Міллера – вас чекає суперництво

Борода уві сні у чоловіків — це символ суперництва і боротьби за владу, цінності, переконання і засоби. Вам незабаром доведеться зіткнутися з перешкодами і протидіяти авторитетній силі. Сива борода означає безліч суперечок з товаришами по роботі і друзями, а також проблеми в сім’ї.

Побачити в сні бородату жінку – ознака неприємних знайомств з людьми, які використовуватимуться вами для отримання вигоди, тривалих хвороб або проблем на роботі.

Якщо уві сні ви бачите, як хтось тягне вас за бороду, ви будете схильні несподівано великим ризиком, і будете відчувати часті утиску з боку супротивників. А доглядати за своєю бородою уві сні призведе до пихатих і егоїстичних вчинків, з-за чого ви перестанете подобатись у великих компаніях.

Сонник Ванги – перевірте своє здоров’я

Будь-яка згадка бороди уві сні-передвістя недуги або загрози здоров’ю:

 • Густе волосся на обличчі передбачать сильні болі в спині;
 • Приснилася щетина-болі в животі або проблеми;
 • Побачили довгу бороду – чекайте болю в суглобах;
 • Довга і сива борода пророкує болі в ліктях і колінах.

Розчісування або розплутування бороди уві сні може допомогти виправити ситуацію – означає, що хвороби будуть недовгими.

Сонник Фрейда – ви задоволені в ліжку

Рослинність на обличчі у сні безпосередньо залежить від здорового функціонування статевих органів: густа, пишна борода означає їх здорову роботу і нормальне статеве життя. Голене обличчя — самотність або проблеми в особистому житті. Фарбування, стрижка або зміна форми бороди уві сні означає брак різноманітності сексуального життя. Збривання волосся з обличчя є ознакою страху перед можливою втратою сексуальної сили або потягу, імпотенції.

Сучасний сонник – можливі сімейні сварки

Побачити бороду уві сні-до благополуччя в будинку. Побачите довгу бороду — придбаєте повагу і мудрість, а коротка стане вісником серйозних судових тяжб, суперечок і дискусій. Випадання волосся на обличчі-ознака швидкого розчарування і приниження в реальному житті, сивого кольору — призведе до хвороб, невдач і відлюдництва.

Побачити уві сні дівчину з вусами і бородою – знамення несподіваних хвороб, старого – незабаром отримати хорошу і розумну порада від когось. Якщо дівчина бачить такий сон про себе, то це хороший знак. Такий сюжет сниться до приємних знайомств, але якщо жінка заміжня, тоді – до ревнощів або сварки з чоловіком.

Давньоєгипетський сонник — зустріч з чиновниками

Пророкує вас в найближчому майбутньому зустріч з чиновниками. Витончена борода дозволить вам проявити передбачливість в справах і отримати незначні бонуси. Сива борода означає допомогу і мудрі поради старших для досягнення поставлених цілей. Якщо вам присниться руда борода, остерігайтеся обману.

Психологічний сонник — відбудуться дивні події

Зустріч з чоловіком з бородою обіцяє швидкі зміни на краще. Якщо він налякав вас, був грубий або відрізнявся відразливою зовнішністю, чекайте неприємностей. Якщо ви відчували незручність, опинившись в його суспільстві, це означає, що у Вашому житті відбудуться дивні події.

Сонник Азара — зверніться до мудрості предків

Вам бракує участі. І не тому, що у вас мало друзів, або ви закриваєтеся від інших. Ні. Вам потрібна участь у рідних людей, які вже пішли, але завжди готові допомагати своїм. Відновіть з ними зв’язок через побудову родового дерева.

Висновок

Побачити уві сні бороду — це хороший знак. І чим вона густіша, чорніша і більше – тим краще. Для чоловіка борода уві сні-знак поваги і успіху, а для жінки – символ приємних знайомств і нових відносин. Якщо людина, будь то жінка або чоловік, бачить себе з бородою і подобається собі, це обіцяє успішне завершення будь-яких розпочатих справ і легке подолання труднощів. Якщо уві сні ви побачили себе з бородою, наяву ви можете подолати будь-які перешкоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *