До чого сниться Бомбосховище: тлумачення в різних сонниках

Будь-які будови, що знаходяться під землею сонники тлумачать негативно. Як тлумачить сонник, бомбосховище може символізувати різні сфери життя, намагайтеся пригадати, чи було приміщення притулку світлим, і що ви відчували при його відвідуванні. Тоді значення вашого сновидіння буде найбільш повним.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Значення сну може багато в чому залежати від того, чому ви опинилися в укритті. Якщо на вулиці війна, і ви шукаєте можливість сховатися, значить, в реальному житті вам теж потрібна підтримка і допомога. Ви перебуваєте зараз у важкому становищі і сподіваєтеся на допомогу родичів. Якщо ж Ви потрапили в бункер через простий інтерес, наяву ви дуже цікаві, жадайте пригод і через це можуть виникнути непорозуміння з близькими людьми;
  • Якщо ви знайшли покинуте з часів війни притулок, сон застерігає Вас про те, щоб не будили зло. Будьте більш обережні в своїх бесідах, не кажіть нічого зайвого малознайомим або ненадійним людям;
  • Якщо в укритті ви відчували байдужість до подій, вам варто відпочити, оновити почуття і емоції. Якщо хвилювалися, в реальному житті можете думати про плани на майбутнє і почати їх втілювати в дійсність. Відчували азарт – вас чекають нові захоплення. Якщо відчували страх, будете зайняті чимось монотонним і виснажливим.

Сонник Міллера

Густав Міллер тлумачить сновидіння, в якому ви опинилися в бункері, як бажання зберегти своє ім’я чистим. Ви хочете уникнути ганьби і наклепу. Не піддавайтеся бажанням швидкого і легкого заробітку і не погоджуйтеся на сумнівні угоди. Подібні дії можуть привести лише до шахрайства, і ви отримаєте славу махінатора.

Сонник Ванги

Ванга тлумачить сновидіння, в яких ви блукаєте по лабіринтах притулку, як ваше небажання вирішувати проблеми. У вас накопичилося безліч завдань, що вимагають рішення, але ви не хочете братися за них. Радимо наяву приступити до вивчення ваших питань, оскільки вони будуть наростати як сніжний ком, якщо не вирішувати їх зараз.

Сонник Фрейда

Сонник Фрейда вважає, що знаходження в бомбосховище говорить про те, що вас чекають нерозділені почуття, або ви вже страждаєте від нерозділеного кохання, і сон відображає ваші переживання з цього приводу. Ваш коханий, швидше за все, знаходиться у відносинах з іншою людиною. Якщо ви бачите, як вибухають бомби, вас чекає емоційне потрясіння.

Висновок

Бомбосховище може означати, що ви просто дуже втомилися від вирішення поточних проблем, вам необхідно укриття від них на деякий час, інакше організм просто зламається від навантаження. В такому випадку, вам варто зробити перерву і гарненько відпочити. Змініть обстановку, або проведіть час в компанії друзів і відверніться від клопоту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *