До чого сниться великий будинок: тлумачення за різними сонниками для чоловіків і жінок

Сни про житло трактуються як уклад життя, стан ваших справ. До чого сниться великий будинок? Ваше майбутнє стане таким, який будинок ви побачили – ваші грандіозні плани мають всі шанси на здійснення. Як говорить сонник, будинок великий має позитивне значення і пророкує благополуччя, як у фінансовій сфері, так і в сім’ї. Це дуже хороший символ, вам пощастило побачити такий сон.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

В реальності будинок асоціюється з теплом, захистом і затишком. Уві сні ж ми можемо опинитися як в будинку своєї мрії, так і в незнайомому просторі, який здасться холодним і не гостинним. Згадайте деталі сну для більш вірного тлумачення. Ви бачили власний або чужий будинок? Був він дерев’яним або цегляним? Якою була обстановка всередині будинку? Всі ці деталі вам допоможуть в точності зрозуміти значення сну.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік

Якщо чоловікові приснився великий будинок – його чекає просування по службі, підвищення на роботі, або інший успіх, пов’язаний з кар’єрою і фінансами. Нові обов’язки йому сподобаються і будуть приносити хороші гроші. Наяву почніть допомагати фінансово вашим родичам, тоді багатство буде тільки рости. Якщо сон приснився бізнесменові, можливе розширення вашої справи і хороший прибуток. Ймовірно, ви почнете свою справу в новій для Вас сфері, і воно увінчається успіхом.

Бачити уві сні великий будинок жінці — до нових можливостей. Важливо їх побачити і не упустити. Не забувайте про те, що потрібно діяти, а не просто сидіти і чекати дива. До чого сниться новий будинок великий — до порядку і щастя в житті, всі переживання будуть вас оминути.

Бачити уві сні новий будинок великий — для юної дівчини це обіцяє заміжжя. Якщо на даний момент у вас немає хлопця, незабаром він з’явиться і зробить пропозицію руки і серця. Можливо, ви будете сумніватися, але варто дізнатися хлопця краще, і ви зрозумієте, що саме він — ваш обранець. Причому розмір будови вказує на кількість грошей у нареченого. Якщо сниться будинок неймовірних розмірів, ви вийдете заміж за дуже багату людину.

Вам приснилося, що ви живете у великому будинку

 1. Сон, великий будинок в якому має багато кімнат, говорить про те, що поточні проблеми можна вирішити безліччю способів і вибирати будете тільки ви самі. Великий простір говорить про успіх в кар’єрному плані.
 2. Ви взялися наводити порядок-наяву ви скоро або зробите ремонт, або чекають якісь інші поліпшення житлових умов;
 3. Їхати з дому віщує радісні події. Скоро вас чекають зміни, ви повністю поринете в нове життя і забудете про минулі невдачі й неприємності.
 4. Життя у великій будівлі можна трактувати як прихильність долі. На вашому шляху будуть з’являтися приголомшливі можливості, головне їх не побачити і не відмовлятися, тоді вас чекає справжнє яскраве і насичене життя.

Ви купили ваш новий будинок або побудували його?

Якщо уві сні ви хотіли, але не купили великий будинок, наяву ви хочете облаштувати своє життя, привести всі сфери в норму. Зараз ви міняєте усталені звички, життєвий уклад, щодня складаєте план на день. В даному випадку сон підказує, що вам необхідно якомога більше конкретних дій. Одних планів для досягнення мети недостатньо.

Ви все-таки купили будинок уві сні-великий успіх у фінансовій сфері, у вас буде скоро достатньо коштів, щоб здійснити будь-які цілі і зробити давно заплановані покупки. Якщо ви переїжджаєте в нове житло всією сім’єю-у дружини справи теж підуть в гору.

Купівля нового житла є символом ваших планів наяву. Якщо ви спостерігаєте за будівництвом будівлі, в житті настає важкий період, вам доведеться чимало попрацювати, щоб домогтися успіху. До чого сниться будувати будинок-ви скоро створите сім’ю і у вас буде власне житло.

Цей будинок був побудований з цегли або з дерева?

 • Жінка бачить у сні дерев’яний будинок – в її родині пануватиме повне взаєморозуміння і підтримка, сімейне вогнище буде наповнене теплом і затишком, діти будуть цінувати і поважати, а чоловік любити по-справжньому міцно.
 • Якщо будова кам’яна або цегляна, чекайте позитивних змін, про які ви навіть не здогадувалися. Перераховувати цеглу означає благополуччя.
 • Житло з піску натякає вам, що не варто приділяти багато уваги надійшовших пропозиції. Якщо пісок уві сні обсипається, всі труднощі незабаром закінчаться.
 • Побачити будівлю з обробкою із золота, до цікавої пропозиції, від якої не варто відмовлятися, навіть якщо є великі сумніви. Погоджуйтеся, і отримаєте гарну винагороду.

Ви бачили споруду з боку або заходили всередину?

Якщо уві сні ви опинилися в чужому будинку-вам необхідно взяти більш активну участь в житті ваших друзів і родичів. Або хтось бажає вам змін на краще і думає про те, як вам допомогти, будує плани на цей рахунок. Якщо це був будинок незнайомих вам людей, ваших близьких чекає удача у всьому. Якщо це будинок ваших друзів або когось із членів сім’ї, їх чекає успіх у кар’єрі, бізнесі і в цілому рівень норми зросте в кілька разів. Зайти у велику будівлю-вас чекають великі життєві зміни в кращу сторону.

Що саме ви побачили всередині будівлі?

 1. До чого сниться великий красивий будинок? Якщо будівля Вам подобається, Ви відчуваєте затишок і спостерігаєте красу навколо, в реальності ви перебуваєте в гармонії з собою. Білі стіни означають, що ви любите творчість.
 2. Якщо в будинку мало місця і світло ледве пробивається, вас обмежують якісь рамки, ви дивитеся на проблему і на життя в цілому дуже обмежено. Спробуйте підійти з іншого боку до питань, зніміть власну закомплексованість.
 3. Якщо побачений уві сні будинок нагадував палац, наяву ви потрапите в казкове життя, досягнете всього запланованого і навіть більше. Якщо ви зайняті домашніми справами уві сні, вас чекає успіх у справах наяву. Якщо займаєтеся фарбуванням житла, радість наповнить його в реальному житті.
 4. Якщо в будинку брудно, вам ніяк не вдається організувати ваше реальне життя. Почали підмітати або мити підлоги уві сні – наяву до вас прийдуть гості. Безлад у домі, як правило, говорить про те, що у вас немає мети в житті, і ви не можете зрозуміти куди далі йти.

Ви бачили будинок в процесі будівництва або ремонту

Робити ремонт в будинку уві сні означає, що вам потрібно ретельно обміркувати ваші дії і щось змінити в поведінці або в робочих питаннях. Відсутність меблів означає, що ваші родичі допоможуть вирішити деякі наболілі питання, особливо, якщо в сні ви були у відмінному настрої. Якщо меблі продають, очікуйте незабаром великих покупок і багатства.

Зруйнована або покинута будівля

 • Якщо ви виявили яму в центрі будинку і провалилися, може статися нещасний випадок у когось з членів сім;
 • Будинок без даху символізує розлуку з коханою людиною, можливо, вашого чоловіка відправлять у довге відрядження;
 • Зруйновану споруду сниться до втрат, це попередження про трагічні події у вашому житті, запобігти які буде не можна;
 • До чого сниться пожежа в будинку — наближаються неприємності, які торкнуться вас і ваших близьких;
 • Покинута будівля обіцяє негативні зміни. Можливі великі труднощі з грошима, краще скоротіть ваші витрати найближчим часом і не робіть великих покупок. Невелика економія допоможе вам не позичати гроші і уникнути боргової ями, з якої важко вибратися.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Майже за всіма сонникам бачити уві сні великий будинок має позитивний сенс. Цілий і добротний будинок сниться до розміреного і щасливого життя. Ви перебуваєте під захистом від будь-яких неприємностей. Побачити будинок з великими вікнами і високими стелями означає удачу у всіх справах, до яких збираєтеся розпочати найближчим часом. Ви вільні у своєму виборі, можете без побоювань говорити про свої ідеї і плани, ваша думка буде неодмінно врахована.

Сонник Міллера — зміни у вашому житті

Якщо будинок викликав у вас радість і повну довіру, вас чекають позитивні зміни. Якщо заходити всередину здається небезпечним, зміни будуть негативними для вас. Можлива хвороба родича або близької людини. Якщо людина шукає уві сні своє житло і не може знайти, в реальному житті його чекають розчарування. Переїзд в новий будинок сниться до швидкої поїздки або якихось несподіваних звісткок. Покинутий будинок несе негативний сенс.

Сонник Ванги — фінансовий успіх

 • Великий будинок сниться до успіху в сімейній та фінансовій сферах;
 • Покинутий будинок натякає на важку долю, попереду багато випробувань;
 • Ванга трактує сон як швидке виконання мрій, якщо будинок вам здався іграшковим і маленьким, але при цьому дуже затишним;
 • Якщо ж він був покинутим, викликав почуття страху, ви залишитеся наодинці зі своїми проблемами, вас чекають складності;
 • Поганим знаком буде, якщо ви йдете з рідного житла. Вас може підстерігати серйозна хвороба або навіть смерть, тому будьте обережні.
 • Приснився будинок чужої людини-чекайте серйозних змін, може бути, змініть місце проживання або підете в подорож.

Сонник Фрейда — вас чекають нові знайомства

 1. Відвідування чужого житла – символ нових знайомств. Швидше за все, вони будуть вигідні обом сторонам.
 2. Гарне внутрішнє оздоблення говорить про те, що ви зустрінете жінку на життєвому шляху. Якщо простір будинку має чіткі контури, правильні геометричні форми, чекайте зустрічі з чоловіком.
 3. Будинок, оточений забором через який неможливо перебратися, символ сумирності почуттів. Ви хочете звернути на себе увагу конкретної людини в реальному житті, але у вас це не вийде.
 4. Якщо бар’єр ви подолали і змогли увійти в будинок, людина вас помітить, але це зовсім не означає, що далі події будуть розгортатися в кращу сторону.
 5. Зовсім крихітний будиночок, в якому дуже тісно, Фрейд вважає символом гробу.

Сучасний сонник

 • Гарний будинок означає хороші звістки. Можливо, вам запропонують зміну роботи або нову посаду. Вам варто дати згоду, оскільки ви впораєтеся з новими обов’язками і при цьому отримаєте непогані гроші.
 • Якщо ви бачите неприбране, брудне житло, вас чекають серйозні проблеми на роботі. Вас можуть скоротити, і пошуки нового місця заберуть багато часу.
 • Занедбаний будинок віщує проблеми, як тільки зіткнулися з ними, відразу ж приступайте до їх вирішення, не зволікайте, щоб уникнути погіршення ситуації.

Ассірійський сонник — благополуччя і щастя

Якщо вам сниться новий будинок – ви повинні прислухатися до своїх бажань. Можливо, пора чинити так, як хочеться вам. Також це означає благополуччя і щастя. Переїзд в великий будинок – ви отримаєте підвищення на роботі, з’являться нові знайомі та інтереси.

Новітній сонник — у вас багато енергії

Новобудова або щойно придбаний будинок є ознакою Вашого відмінного емоційного і фізичного стану. Ви сповнені сил і енергії, готові до нових звершень. Неприємностей чекати не слід, адже таке сновидіння вказує на добрі вісті.

Давньоєгипетський сонник — гарне здоров’я

Купувати уві сні великий будинок – до багатства, успіху, хорошому здоров’ю. Якщо вам сниться кам’яний будинок – у Вашому житті відбудуться разючі зміни. Продавати будинок – ви зіткнетеся з великою перешкодою. Ремонтувати новий будинок – безглузда втрата грошей.

Сонник 1918 р — вас чекають нові справи

Високі, величні будинки сняться до благополуччя і щастя. Бачити ж справжні палаци – не тільки до багатства, а й до знатності. Великий, новий будинок-чекають нові справи, але у вас є вибір: ви можете взяти або не взяти в них участь.

Висновок

Практично всі сни про будинки вказують на ваш добробут і сімейне щастя. В першу чергу звертайте увагу на те, як виглядає будинок. Красивий і доглянутий несе в собі позитивні зміни, брудний і зруйнований натякає на негативні події.

Але не забувайте про те, що будь-який сон є лише підказкою для вас. Навіть якщо трактування віщує неприємні події, у ваших руках змінити ситуацію на краще! Налаштовуйтеся на позитив і будьте більш обережні в прийнятті рішень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *