До чого сниться велика риба: тлумачення значення сну за різними сонниками для чоловіків і жінок

Напевно, кожному доводилося чути, що це знак досить благополучний. До чого сниться риба велика? Як говорить сонник, велика риба уві сні символізує прибуток, дохід, багатство. Якщо ви побачили такий сон, вам починати реалізацію запланованих цілей, тому що вони безумовно принесуть успіх. Але не все так просто, і сон попереджає вас, які деталі необхідно врахувати, щоб не прогадати. Хоч знак долі і виглядає позитивним, не варто забувати, що велика риба уві сні може бути попередженням.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Якщо вам приснилася велика риба, постарайтеся згадати всі подробиці і нюанси сновидіння, щоб не упустити жодної важливої деталі. Найголовніше – чи була побачена вами риба живою або мертвою. Від цього залежить, чекає вас велика удача або великі втрати. Від того, купили ви рибу в магазині або зловили своїми руками, залежить, як легко ви досягти поставлених цілей. Існує безліч подібних нюансів, що впливають на сюжет сновидіння, про них ми поговоримо далі.

Хто побачив сон: жінка чи чоловік

 • До чого сниться велика риба жінці – ви повні сил і енергії, незабаром вам випаде шанс зайняти керівну посаду, можливо доленосна подія.
 • Відомо, що молодій дівчині сюжет з рибою уві сні – до вагітності, а ще це може означати швидке заміжжя, і причому вельми вдале.
 • До чого сниться велика риба чоловікові — це також віщує фінансові блага, успіхи в кар’єрі, часто уособлює здоров’я і говорить про хороше самопочуття.
 • Велика риба в дитячому сні обіцяє виконання бажань.

Різновиди: щука, судак, короп, карась, окунь, плотва

 1. Приснилася велика щука – по-перше, недоброзичливці хочуть вам нашкодити, а по-друге, у них нічого не вийде, плани впадуть, і вам навіть не доведеться докладати до цього зусиль. І вас чекають випробування, якщо річкова риба була без луски.
 2. Уві сні бачили судака – настав сприятливий час, ваші нові починання принесуть матеріальну прибуток;
 3. Зловили коропа – у вас з’являться турботи, пов’язані з фінансовою успішністю. Короп уособлює вашу наполегливість в цьому напрямку;
 4. Вас чекає тимчасове матеріальне благополуччя, якщо уві сні привидівся зірвався карась. А якщо вдалося його зловити, то зростання фінансів не за горами. Є думка, що карась може означати швидку хворобу або лихоманку, варто дбайливо ставитися до свого здоров’я.
 5. Вдалося згадати, що уві сні бачили плотву? Ця риба говорить про справи сердечних, незабаром ви закохаєтесь і ” втратите голову»;
 6. А ось окунь обіцяє не найприємніші події. Зазвичай після такого сновидіння очікуються невдачі, неприємності. Будьте терплячіше в спілкуванні – ви можете обзавестися ворогами. Молода дівчина уві сні зловила окуня-теж обіцяє їй неприємність або небажану вагітність. Чоловікам окунь загрожує інтимними хворобами, тому потрібно ретельно контролювати свої зв’язки.

Бачили уві сні багато великої риби

Багато великої риби уві сні, безумовно, означає прихильність Фортуни, що дозволить привести все в порядок, перед вами відкриється безліч нових можливостей. Якщо приснився улов великої риби в сітці-вам варто готуватися до турбот, їх у вас буде хоч відбавляй, але будьте розважливі і тоді все обійдеться. Ви бачили багато великої риби, але зловити її не змогли – вам варто зменшити обороти, ви надто переоцінюєте свої можливості, амбіції не відповідають вашим навичкам.

Вам приснилася жива або дохла риба?

Жива риба уві сні обіцяє тільки виграші і сприятливі результати. До вас прихильна доля, якщо в мріях ви бачили рибу в чистій воді. Але бачити живу рибу в каламутній воді обіцяє сумнівні підприємства, не без матеріальної вигоди. Подумайте, звичайно, чи виправданий буде ризик. Риба вистрибує з води – ви станете об’єктом щедрості долі, а якщо уві сні чітко видно бризки — варто чекати веселощів і радості. Спіймана риба для дівчини може бути знаком, що вагітність має місце бути.

До чого сниться мертва риба у воді — такий сон означає нещастя, крах планів. При наявності слабкого здоров’я, сон може сигналізувати про загострення хвороб. Досить часто дохла риба у сні попереджає про виснаження вашої енергії, ви втрачаєте силу, вам необхідно відпочити, або змінити курс, ваше заняття вас вимотує.

Сон, велика риба в якому опинилася тухлою і з запахом, вказує на підступи проти вас, недруги і заздрісники налаштовують людей проти, можливі неприємні чутки, плітки – постарайтеся не давати приводів для них, тому що ці розмови зіпсують ваші стосунки з впливовою людиною. А риба з хробаками говорить про те, що вас наздоженуть розчарування через підлість людей.

Готувати велику рибу: варити, смажити, в’ялити

 1. Взагалі, приготування риби несе вам прибуток, якщо тільки ви не зіпсували блюдо. Варити рибу або готувати юшку обіцяє матеріальні блага, дохід – готуйте кишені, але не виключено, що дохід буде отримано не чесним шляхом. Смажити рибу уві сні – вас чекають витрати і вкладення, але не турбуйтеся, вони окупляться сповна.
 2. Двоякий сенс сну, в якому сновидець сам сушив рибу. Картина обіцяє йому неприємність або короткочасні проблеми зі здоров’ям, можливо, ви просто перевтомитеся. Але сам образ сушеної риби уві сні говорить про те, що намічене збудеться, якщо ви докладете достатньо зусиль.
 3. У тому випадку, якщо довелося готувати зіпсовану рибу, вам необхідно прислухатися до свого організму, цей сон попереджає вас про проблеми зі здоров’ям, швидше за все, дає збій травна система.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Основний сенс сновидінь з великою рибою у всіх сонниках схожий, є невеликі відмінності в деталях. Тому давайте порівняємо між собою тлумачення різних сонників на тему «до чого сниться велика риба». Ви можете проаналізувати подібності та відмінності і вибрати для себе найбільш підходящий варіант, який повною мірою відображає події Вашого життя.

Сонник Міллера — ви отримаєте дохід

Цей сонник пророкує вам щедрість долі, якщо вдалося побачити велику рибу в прозорій воді, однак зловити рибу означає, що потрібно готуватися до непростого періоду, повного випробувань. Спостерігати за риболовлею-сон говорить про вашу заповзятливість. Ви зможете всі ситуації обернути на вашу користь.

Уві сні вам довелося засмутитися через те, що нічого не вдалося зловити – вам необхідно провести переоцінку цінностей, тому що всі ваші наміри стосуються марнославства і не більше.

Сюжет, в якому ви бачили велику рибу в акваріумі, попереджає про пильне спостереження за вами. До вас хтось придивляється, можливо, вам запропонують нову посаду або проект. Може приснитися сон, у якому вас кусає велика риба – ваші заздрісники чекають моменту, щоб нанести вам удар, будьте обачні.

Сонник Ванги-ваші мрії збудуться

Цей сонник також пояснює присутність великої риби в сновидінні швидкої удачею, позитивними змінами, успіхом у справах. Ви можете сміливо приступати до реалізації своїх планів, вони принесуть оглушливий успіх.

Якщо на риболовлі ви її зловили – у вас є вороги, але вони самі потраплять в пастку, яку готували для вас. Спіймана велика риба обіцяє удачу в ділових відносинах, не пропустіть момент. Але риба в каламутній воді застерігає вас від зайвої довірливості, вам важко буде знайти вірну людину.

Велика риба без луски, пророкує важкі часи, швидше за все ви або хтось із ваших родичів перенесе серйозну хворобу, варто прийняти профілактичні заходи. А риба, приснилася без голови, дає попередження, щоб ви не захоплювалися і «не втрачали голову» в будь-якій ситуації.

Сонник Фрейда — вам пора відпочити

Велика риба говорить про те, що ваші думки зосереджені на поточних справах, у вас не виходить розслабитися, навіть в інтимній обстановці ви не можете повністю зануритися в атмосферу почуттів, що веде до відсутності задоволення. Вам необхідно абстрагуватися на деякий час від усіх проблем, забутися і віддатися любові. Якомога швидше приведіть розум і тіло до гармонії, щоб надалі не пізнати наслідків для організму.

Мертва риба вказує неважливе чоловіче здоров’я. А упущена велика риба говорить про комплекс неповноцінності саме в інтимному житті, спробуйте розібратися, що вас бентежить. Можливо це наслідки колишніх невдач, але не поборовши свої комплекси, ви багато чого пропустите.

Сучасний сонник — успішна угода

 • Рибалка уві сні-провісник матеріального прибутку, а розмір спійманої особини підкаже, наскільки солідним буде дохід. Купівля великої риби в магазині говорить про успішну угоду, але не без праці. Головне тут — розуміти, що справа окупиться сповна.
 • Про невиправдані надії вас сповіщає сон, в якому ви бачили велику мертву рибу. Вам не потрібно переживати тому приводу, цим тільки погіршите становище. Позначайте для себе нові цілі і дійте.
 • Довелося спостерігати велику рибу в морі — на жаль, вас чекають матеріальні труднощі, щоб впоратися з проблемою пошукайте нові джерела доходу, підробіток, і не робіть необгрунтованих витрат. Все ж це тимчасові труднощі.

Висновок

Найпопулярніше значення великої риби уві сні, все-таки, велика удача. Це успішне завершення справ, отримання вигоди, нові горизонти. Але не ігноруйте те що приснилося, якщо риба була нездоровою, мертвою. Сни з таким знаком вивчіть докладно-це може бути попередженням. А, як то кажуть, попереджений — значить озброєний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *