До чого сниться Хворий: тлумачення в різних сонники

При тлумаченні сну зверніть увагу на те, хто саме хворів, яке захворювання, чи знаєте ви хворого чи є ним самі. Як упевнений сонник, хворий уві сні може вказувати на різні сфери життя і мати різне пояснення, тому варто згадати ваш сон більш докладно для вірної його трактування.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо сниться хворий родич, незабаром відбудеться якась подія, яка принесе матеріальний збиток вашій родині;
  • Якщо хтось захворів водянкою, чекайте позитивних звісток. Якщо ви самі хворієте жовтяницею, сновидіння говорить, що всі ваші проблеми вирішаться в короткі терміни благополучно. Якщо ж хворіє хтось інший, ваші подальші плани принесуть розчарування, компаньйони можуть вас підвести. Якщо людина уві сні хворіє на сказ, ваші недоброзичливці готують неприємний сюрприз. Ракове захворювання сниться до сварок і перипетій з коханою людиною. Скоро почнуться проблеми у відносинах. Якщо ви вилікувалися уві сні від онкології, ваші справи будуть успішні як ніколи;
  • Якщо родич помирає від важкої хвороби, вас чекають проблеми особистого характеру, постарайтеся уникнути зіпсованих відносин.

Сонник Міллера

Міллер вважав, що будь-які сновидіння про хвороби та хворих людей, натякає вам на те, що необхідно проявляти більше уваги до власного здоров’я. Пора записатися на заняття з фітнесу, правильно харчуватися і відмовитися від шкідливих звичок. Якщо ви самі є хворим уві сні, наяву також можливий розвиток захворювання, або ви будете мати неприємний для вас діалог.

Сонник Ванги

Будь-які захворювання в сновидінні, згідно соннику Ванги, вказують на те, що потрібно переглянути своє життя. Чи ті у вас цінності, чи щось варто змінити. Ймовірно, вам необхідно очистити почуття і емоції, почати якісь відносини з чистого аркуша. Якщо ви хворі невиліковно, наяву ви картаєте себе за досконалий раніше вчинок. Хвороба родичів натякає на необхідність проявляти до них більше уваги. Загибель великого числа людей сниться до екологічної катастрофи.

Сонник Фрейда

Хвороба чоловіка Фрейд тлумачить як зниження лібідо. Для жінки такий сон означає, що вона досі не відчувала задоволення, яке її б задовольнило. Але проблема наяву полягає не в ній, а в тому, що вона досі не зустріла підходящого партнера. Якщо ви прийшли відвідати хворого, в сексуальному житті у вас все чудово.

Висновок

Бути невиліковно хворим уві сні найчастіше говорить вам про те, що ви дуже багато сил і уваги приділяєте конкретній проблемі, яку вже довгий час не вдається вирішити. Напевно, варто подивитися на неї під іншим кутом. Або взяти паузу, і приступити до вирішення з новими силами і свіжим поглядом на те, що відбувається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *